Kūno kojinės – drąsių, savimi pasitikinčių ir savo partnerį nustebinti norinčių moterų pasirinkimas

kūno kojinėsKiekviena sritis, norint išsaugoti jos kokybę, reikalauja dėmesio ir nuolatinių pastangų šią puoselėjant. Ne išimtis ir intymus dviejų žmonių gyvenimas. Nors šis neatsiejamas nuo malonių emocijų ir teigiamų išgyvenimų, tačiau monotonija, nesistengiant šios išvengti, ilgainiui palieka savo žymes. Norint džiaugtis pilnaverčiu lytiniu gyvenimu, būtina kovoti su monotonija. Vienas pagrindinių „ingredientų“ – atvira tarpusavio diskusija, išsakant nepasitenkinimą keliančius aspektus bei turimus lūkesčius. Pagyvinti intymius santykius gali ir tokia smulkmena kaip…tinkamas garderobas. Kūno kojinės, kurių platų pasirinkimą rasite internetinėje apatinio trikotažo parduotuvėje Apatinukai.lt –  egzotiška detalė, šiuo metu esanti „ant“ bangos dažnos poros intymiame garderobe.

Žvelgiant į moterį, „įlindusią“ į nėriniuotą, atvirą, intymias vietas vos dengiančią kūno kojinę, begėdiškas seksualumas tiesiog spinduliuote spinduliuoja. Tuo tarpu šio rūbo „pirmtakas“ atliko kiek kitokią funkciją ir atrodė kur kas kukliau. Panašiu kostiumu rengėsi akrobatinių numerių atlikėjai ir egzotinių šokių šokėjai dar 19 a. Tiesa, šis buvo uždaras ir maskavo tai, ko nederėjo matyti žiūrovams. Šiandien klientams siūlomos kūno kojinės palieka mažai vietos fantazijai, tačiau vyrų kraują be abejonės kaitina. Aišku, galima modelių įvairovė leidžia išsirinkti ir nuosaikesnį variantą, kai, pavyzdžiui, krūtinė paslepiama po tankesnio audinio raštu.

Kaip atrodo tipiškas šią prekę besirenkančios moters portretas? Neabejotinai pastaroji visų pirma turi būti drąsi ir savimi pasitikinti. Juokaujama, jog moteris turi nebijoti atrodyti kaip…dešrelė.  Kojinė aptempia kiekvieną kūno lopinėlį ir išryškina visus apvalumus. Jei viduje verda kompleksai dėl netobulos figūros, vietoje šio rūbo geriau rinktis nuosaikesnį aprangos variantą. Logiška, jog nesirengsi kūno kojinės, jei ketini šią slėpti gulėdama po antklode. Šis seksualus rūbelis skirtas moterims, mylinčioms save, nebijančioms atvirai demonstruoti savo seksualumo ir norinčioms padaryti šventę mylimojo akims.

Kalbant apie šį intymų drabužėlį, visuomenėje vyrauja nevienareikšmiškos nuostatos. Savaime suprantama, jog feministės kūno kojines smerks kaip moterį žeminantį ir šią savotišką preke paverčiantį atributą, o dievobaimingieji,  užsiimantys seksu tamsoje ir tik misionieriaus poza, pradės kalbėti apie iškrypimus. Sąmoningiems asmenims, norintiems džiaugtis pilnaverčiu seksualiniu gyvenimu, tai atrodys toks pat įprastas dalykas kaip lubrikantas, vibratorius ar kitas sekso žaislas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *