Laiptai ir tureklu detales

tureklu detalesĮrengti kokybiškus laiptų turėklus nėra paprasta. Reikia pasirinkti geras medžiagas, kokybiškai dirbančių ir darbų garantiją teikiančių meistrų komandą. Laiptų pagrindas, turėklų Pagrindas, tureklu detales – turi būti kokybiškos bei ilgaamžės. Šiandien straipsnelyje pakalbėsime apie šiandienines laiptų tendencijas, medžiagų kokybę ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint išgauti patį geriausią rezultatą.

Norint turėti patogius laipioti laiptus, svarbu įsitikinti, kad laiptų pakopos yra atitinkamo gylio. Jeigu laiptai įrengti kokiam vidiniam kieme arba yra priešgaisriniai, arba tiesiog tokie, kuriais retai laipiojama, tam tikri specifiniai aspektai neturi didelės reikšmės, tačiau, jei kalbame apie namuose, laiptinėse ar, pavyzdžiui, mokymo įstaigose įrengtus laiptus, labai svarbu užtikrinti patogumą laipiojant – juk kas dieną jais lipa daugybė žmonių. Taigi, pakopos gylis ir aukštis turi turėti tinkamą santykį. Dažniausiai santykis nustatomas paprastai – jeigu laiptelio aukštis siekia 300 milimetrų, tai gylis turėtų būti 200 milimetrų. Įvairios tureklu detales turi būti tinkamai paruoštos, siekiant maksimalaus efekto. Norint užtikrinti kuo didesnį saugumą lipant laiptais, be abejonės, svarbiausia įrengti kokybiškus ir tvirtus turėklus, kurie ne tik be sunkumų atlaikytų žmogaus svorį, tačiau ir būtų atsparūs vibracijai, būtų tvirti ir stabilūs. Reikėtų paminėti, kad šiandieniniai dizaino sprendimai pirmenybę teikia grožiui, tačiau ne saugumui. Pavyzdžiui, vis populiarėja laiptai, neturintys sujungimų tarp pakopų arba neturintys turėklų.  Žinoma, akiai toks laiptų sprendimas gal ir mielas, tačiau jo toli gražu negalima pavadinti saugiu. Tai kelia pavojų tiek suaugusiems, tiek vaikams, tiek naminiams gyvūnams. Taip pat žmonės, siekdami maksimalaus vizualių idėjų išpildymo, dažnai pamiršta, kad labai svarbu įvertinti, ar laiptai bus tinkami į viršų užnešti didesnius baldus, vykdyti perkraustymo darbus ir panašiai. Jeigu laiptai bus per siauri, be turėklų, nepakankamai saugūs, toks sprendimas ateityje gali kainuoti brangiai – jūsų pačių arba jūsų artimųjų sveikatą. Todėl, prieš imdamiesi praktinio savo idėjų įgyvendinimo, visada pasistenkite savo idėjas tiksliai žodžiu pateikti ne tik dizaineriams, bet ir srities specialistams, kurie visada pirmiausiai atsižvelgia į saugumą bei ilgaamžiškumą.

Šiandien internete egzistuoja galimybė išsirinkti ir užsisakyti ne tik įvairias tureklu detales, bet ir turėklus, atramas arba visų laiptų konstrukcijas. Pasirinkite kokybiškai dirbančius specialistus ir džiaukitės saugiu bei ilgaamžiu rezultatu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *