Parkeriai – prestižo ir solidumo palydovai

parkeriaiVaikai pradinėse klasėse yra mokomi rašyti tik su parkeriu. Ketverius metus tai jiems privaloma praktika, vėliau pereinama prie tušinukų. Po 20 metų tiems patiems vaikams vėl tenka prisiminti parkerius, tik jau kitokiose situacijose. Dabar parkeriai naudojami ne tik mokykloje, bet ir pasirašinėjant svarbius dokumentus. Tai gero vadovo atributas ir solidumo ženklas.

Geri parkeriai kainuoja daug. Kodėl? Juk jų mechanizmas gana paprastas – kapsulė su rašalu ir skelta plunksna. Čia situacija panaši, kaip ir su laikrodžiais. Mechanizmas panašus ir pigiame kiniškame laikrodyje ir rankų darbo šveicariškame, kainuojančiame dešimtis tūkstančių eurų. Klausimas tik kokios medžiagos naudojamos tokiuose mechanizmuose ir ar jos patvarios. Parkeris paprastai įsigyjamas ne vieniems metams, o visam gyvenimui, todėl geri ir kokybiški partneriai kainuoja kur kas daugiau.

Įmonės vadovai žino, kad dokumentus lengviau pasirašyti parkeriu. Kodėl? Nenuvargsta ranka dedant jau 95-jį parašą, be to neįsispaudžia po apačia esantys dokumentai. Raštas atrodo lygesnis ir „nečiuožinėja“ ranka. Jeigu tenka pasirašyti dokumentus viešai, akivaizdu, kad bus pasirinktas prabangus parkeris, galbūt su įmonės logotipu, kad visi aplinkiniai matytų, kad vadovai elgiasi solidžiai ir rimtai. Parkeriai yra ir savotiška verslo etiketo dalis, kaip ir kostiumai, kaklaraiščiai, sąsagos rankovėse ir t.t.

Parkeriai su įmonės logotipu taip pat gali būti skirtingi. Dažniausiai renkamasi graviravimo būdą, tačiau jei tik parkerio korpusas ar jo dalis yra metalinė. Ant medžio graviravimas ne visada gerai atrodo, todėl tokiu atveju naudojama šilkografija arba tiesiog dedamas specialus lipdukas. Technologijų yra įvairių, tačiau akivaizdu viena – parkeris su įmonės logotipu – puiki dovana tiek darbuotojams, tiek klientams, tiek partneriams. Aišku, dažnai jis atgula stalčiuose, todėl svarbu pasirūpinti, kad jis būtų padovanojamas su specialiu dėklu. Tokį dėklą galima pasidėti į trofėjų ir apdovanojimų lentyną ir pelnytai didžiuotis.

Simbolinė šios dovanos prasmė taip pat labai prasminga. Parkeriu dedamas patvirtinimo parašas. Tai reiškia, kad darbuotojas yra pasiekęs tokį lygį, kad pats gali pasirašyti, kaip vadovas. Tai savarankiškumo ir atsakingumo įvertinimas, taip pat ir palinkėjimas užimti aukštesnes ir atsakingesnes pareigas. Dėl šios priežasties ne visi įmonės darbuotojai gauna tokią dovaną.

Parkeriai – prabangos ženklas, todėl nenustebkite pamatę ir karatų skaičiukus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *