Langai Šiauliuose: geriausias pasirinkimas Jūsų namams

langai
Photo by Brady Knoll on Pexels.com

Išsirinkti langą reikia daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jūs turite ne tik nuspręsti, koks lango stilius tiks jūsų namams, bet ir į rėmo medžiagą, stiklo tipą, apsaugos priemones,  atidarymo galimybes. Langai Šiauliuose turi platų asortimentą, tad gali pasiūlyti nemažai pasirinkimų, atitinkančių jūsų poreikius, tačiau, kad būtumėte tikri dėl savo pasirinkimo, aptarkime į kokius svarbiausius aspektus turėtumėte atkreipti dėmesį prieš perkant langus.

Kokią medžiagą turėčiau pasirinkti naujiems langams?

Apsispręsti dėl geriausios langų medžiagos jūsų būstui gali būti sudėtinga, o tam tikros medžiagos kai kuriomis savybėmis tinka geriau nei kitos. Istoriškai langai buvo gaminami naudojant medinius rėmus. Plieniniai langai pradėti naudoti XX amžiaus pradžioje, o aliuminis – pokario laikotarpiu. PVC langai buvo pristatyti devintajame dešimtmetyje kaip energiją taupantis langų tipas ir iki šiol išlieka populiariausia langų medžiaga. Gamybos technologijų pažanga reiškia, kad šiuolaikiniai langai yra geresni nei bet kada anksčiau.

 Langų medžiagų rūšys

 Mediniai langai. Siūlo mažiausią šilumos laidumą, tai reiškia, kad per rėmus prarandama mažiau šilumos, ir suteikia tradicinę išvaizdą. Mediena yra efektyviausia medžiaga energijos vartojimo efektyvumo požiūriu, nes tai natūralus izoliatorius, kuris sugeria ir sulaiko šilumą. PVC langai: Ilgaamžis ir mažai priežiūros reikalaujantis, užtikrinantis aukštą našumą už prieinamą kainą. uPVC yra gera visapusiška medžiaga, kuri sukuria lygius ir stilingus rėmus, kurie niekada nepūs, nesisluoksniuoja ir nerūdys. uPVC yra populiarus langų pasirinkimas, nes jis siūlo fantastišką kainos ir kokybės santykį. Nors kai kuriems trūksta unikalaus kitų medžiagų žavesio. Tačiau dabar galima įsigyti uPVC langus, sukurtus taip, kad jie imituotų tradicinius medinius rėmus, kad juos būtų sunku atskirti. uPVC langai vis dar yra vieni iš efektyviausių energijos vartojimo efektyvumo ir su puikiu dvigubu stiklu gali pasiekti A+ langų energijos įvertinimą. Aliuminio langai: Aliuminio langai dėl savo tvirtumo naudojami konstrukciniuose stikluose ir kituose komercinės paskirties statybų projektuose. Buitinėse patalpose tai leidžia sukurti daug plonesnį lango rėmą ir didesnį stiklo paviršiaus plotą, todėl į kambarį patenka daugiau šviesos. Aliuminio langai turi šilumos barjerą rėmuose, kurie sumažina šilumos nuostolius per rėmus. Per pastaruosius 10 metų šiluminio barjero technologija labai patobulėjo, o aliuminio langai dabar gali pasiekti beveik tokius pat aukštus energijos rodiklius kaip ir uPVC langai.

Kaip pasirinkti lango stilių, kuris tinka jūsų namams

Daugelis žmonių nusprendžia pakeisti savo esamus langus, tačiau rinkoje ar langai Šiauliuose esant tiek daug langų dizaino, rėmų stilių ir kitų dekoratyvinių savybių, yra sunku nuspręsti kokius pasirinkti. Pirmiausia pagalvokite apie lango funkcionalumą. Standartiniai langai puikiai tinka daugeliui projektų, tačiau jei vėdinimas, saugumas ar priežiūra kelia susirūpinimą, apsvarstykite kitus stilius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *