Lauko žaliuzės – taupiems bei saugumą vertinantiems klientams

apsaugines zaliuzesSaugumas ir komfortas – vienos būtiniausių laimės sąlygų mūsų aplinkoje. Tiek gyvenant ir dirbant mieste, tiek nedideliame kaimelyje, norime tinkamai apsaugoti savo būstą, kad išvykę, jaustumėmės ramūs dėl palikto turto. Savo nekilnojamą turtą nori apsaugoti ir komercinių pastatų savininkai, tad tokiais atvejais gali padėti ne tik aukšta tvora ar signalizacija, bet ir tvirtos bei patikimos apsaugines zaliuzes.

Kodėl verta įsigyti lauko žaliuzes?

Nustebsite kokių reikšmingų ir svarbių privalumų turi lauko žaliuzės. Visų pirma, tai pirminė apsauga nuo ilgapirščių, besikėsinančių į jūsų asmeninį turtą. Langu apsaugines zaliuzes pasižymi patvarumu, tad jas itin sunku sugadinti ar sulaužyti. Spės ir kaimynai suuosti, jog įtartini asmenys kėsinasi į jūsų turtą ir laiku užkirs kelią vagystei. Antra, šios žaliuzės sumažina triukšmą, sklindantį iš gatvės. Tad tai itin geras pasirinkimas tiems, kurie kamuojami nemigos, dėl iš gatvės sklindančio triukšmo, negali išsimiegoti. Saldus miegas bus garantuotas ir jūsų kūdikiui, kadangi efektyvumas gali siekti net iki 30-40 decibelų. Galų gale, ar žinojote, jog žiemą lauko žaliuzės garantuoja terminę izoliaciją? Vadinasi, investavę į apsaugines žaliuzes, sumažinsite šildymo išlaidas. Vasaros metu taip pat neprapulsite, kadangi šiltuoju metu žaliuzės apsaugo nuo intensyvių ir ryškių saulės spindulių bei taip neleis patalpoms įšilti. Šia gudrybe jau seniai naudojasi šiltesniųjų šalių (Ispanijos, Italijos, Graikijos) gyventojai ir tai puikiai veikia!

Modernus žaliuzių dizainas

Jei manote, kad jūsų namo, biuro, vitrinos ar kitų komercinių patalpų eksterjerą apgriozdins neišvaizdžios metalinės žaliuzės, tada smarkiai klystate. Gamintojai gali pasiūlyti itin platų, įvairių dizaino, spalvų apsauginių žaliuzių asortimentą, kurį nesunkiai pritaikysite prie norimo būsto eksterjero. Šias žaliuzes itin paprasta prižiūrėti: jos pagamintos iš patvaraus aliuminio bei yra lengvai nuplaunamos. Esminis šių žaliuzių privalumas, jog jos gali būti pritaikytos prie bet kokios architektūrinės kompozicijos: jei nenorite, kad matytųsi lango nišoje ar fasado išorėje įmontuota žaliuzių dėžutė, tada galite susitarti dėl žaliuzės dėžutės integravimo į išorinį pastato atitvarą. Jei kaip tik šiuo metu statote namą ar komercinės paskirties patalpas, tada galite iš anksto įsimontuoti žaliuzių dėžes į paruoštas angas. Jos paslėps žaliuzių dėžutes, o ant pastato sienų nebus jokių išsikišimų ir jūsų turtas bus apsaugotas. Beje, pravartu paminėti, jog apsauginės žaliuzės tinka ne tik langams, bet ir durims, net garažo vartams.

Išmanus valdymas

Apsauginiu zaliuziu kaina gali svyruoti dėl kelių dalykų. Pirmiausia, kaina priklauso nuo apsaugomo ploto dydžio bei žaliuzių profilio tipo, dėžutės dydžio. Taip pat apsaugines zaliuzes kainos dydis priklauso ir nuo to, kokį žaliuzių valdymo būdą pasirinksite: nuo mechaninio valdymo iki įvairaus pobūdžio automatinio valdymo (klavišiniais jungtukais, nuotoliniu ar centralizuotu valdymo pulteliais). Tad jeigu manote, kad reiks vargti rankiniu būdu, kol užtrauksite visas pastato laukines žaliuzes, klystate, kadangi jau yra sukurtos ir išmaniosios žaliuzės. Jos sutaupys ne tik jūsų brangų laiką, bet ir kantrybę. Visgi, pastarosios žaliuzės jau brangesnės. Galima įsivaizduoti, kai pasirinkimas tikrai didelis, sunku išsirinkti sau tinkamą variantą: atitinkantį jūsų poreikius bei apsaugines zaliuzes kainos santykį. Visgi, neabejotina, kad apsaugines zaliuzes – naši investicija į ateitį, kuri visokeriopai atsiperka ir net sutaupo jūsų pinigus. Juk nekilnojamas būstas – svarbiausias jūsų turtas, kurį privalu apsaugoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *