Liekninanti sportinė apranga: protingas pasirinkimas ar dar vienas rinkodaros triukas?

sportinė aprangaNanotechnologijos veržiasi į visas gyvenimiškas sritis. Sportinė apranga nėra išimtis, visai neseniai plačiajai visuomenei buvo pristatytas naujas ir kaip mokslininkai sako labai veiksmingas technoaudinys, kuris lyg antra oda priglunda prie kūno, nevaržo judesių ir padeda mažinti apimtis. Visgi, tokių stebuklingų liekninamųjų priemonių pasaulis jau matė ne vieną, tačiau jų išreklamuoti rezultatai ir realybė skiriasi kaip diena ir naktis. Taigi, ar liekninanti sportinė apranga gali padėti atsikratyti nereikalingų kilogramų?

Ne, naujas, nanotechnologijų dėka sukurtas audinys tikrai nepadės numesti svorio, vien tik jį dėvint. Šios naujos sportinės aprangos tikslas – paspartinti riebalų deginimą treniruotės metu ir neleisti formuotis celiulitui, nuo kurio kenčia beveik 90 proc. pasaulio moterų.  Visa paslaptis slypi specialioje medžiagoje, kuri skatina odos mikrocirkuliaciją, tokiu būdu ląstelės gauna daugiau deguonies, kuris padeda efektyviai deginti riebalus. Nanoaudinio drabužiai yra patikrinti dermatologų, todėl yra saugūs, gali būti naudojami kaip liekninantys apatiniai, puikiai praleidžia orą, efektyviai sugeria prakaitą  ir nedirgina bei nealergizuoja odos, be to net ir po daugelio skambimų neparanda savo savybių.

Visgi, svarbu paminėti, kad bandymų metu paaiškėjo išties moteris džiuginantys rezultatai. Po 56 tyrimo dienų, reguliariai dėvint nanoaudinio drabužius, akivaizdžiai sumažėjo eksperimento dalyvių celiulitas, nenaudojant jokių papildomų kremų ar masažų. Mokslininkai teigia, kad tokius rezultatus lėmė būtent naujos kartos audinio pluoštas, kuriame yra įdiegtos mikrokapsulės, praturtintos natūraliomis aktyviosiomis sudedamosiomis medžiagomis, tokiomis kaip kofeinas, retinolis, vitaminas E, aloe vera (liaudiškai tariant, alijošius) ir riebiosios rūgštys. Taigi, tokia sportinė apranga mažina celiulitą net ir ne sporto metu.

Nanomedžiaga yra neperšviečiama, todėl puikiai tinka ir sporto salei, ir pasivaikščiojimui lauke. Kita vertus, ji labai plona ir lengva, todėl moterys, turinčios figūros trūkumų, dažnai vengia tokios prigludusios aprangos. Visgi, tai nėra bėda, kadangi rūbai iš šios medžiagos gali būti naudojami kaip ir liekninantys apatiniai. itin glotnaus audinio niekas nepastebės net ir tada, jei būsite apsivilkusi prigulusią suknutę, kelnes ar sportinį kostiumą.

Taigi, teigti, kad ši sportinė apranga yra visiškai neveiksminga tikrai negalima, nes jos teigiamos savybės išties akivaizdžios. Kita vertus, svarbu nepamiršti, kad norint būti sveika ir gražia reikia reguliariai sportuoti sveikai maitintis ir mažas nuodėmės iškeisti į aukštesnius siekius bei tikslus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *