Lietuvos populiariausios avialinijos keičia reikalavimus rankiniam bagažui

WizzAir lagaminaiTokia aktuali tema – rankinis bagažas – dažniausiai nepatenka nei į populiariausių portalų akiratį, nei praskrieja, lyg dvasia, socialiniuose tinkluose. Tačiau taip nesmagu apie besikeičiančius reikalavimus sužinoti prie skrydžio vartų. Taigi, peržvelkime, kokių naujienų pateikė viena iš populiariausių Lietuvoje aviakompanijų – WizzAir.

Rankinis bagažas

WizzAir lagaminai rankiniam bagažui turėtų būti nedidesnių išmatavimų nei lagaminas 42x32x25cm. Taip pat galima su savimi turėti nedidelę rankinę. Tokie lagaminai tinkantys wizzair yra ne didesni 30x20x20 cm. Ir nors wizzair rankinis bagazas atsiliepimai dėl tokios tvarkos yra ne itin geri, panašu, kad su savimi, artimiausiu metu, bus galima turėti daugiau daiktų tik papildomai mokant už bagažą.

Kita vertus, Ryanair lagaminai yra dar mažesni nei WizzAir lagaminai. Tad jeigu Jūsų bagažas yra vos keliais centimetrais didesnis, gal nepatogių klausimų ir nesulauksite, tačiau, jeigu rankinis bagazas lagaminas net neprisitaiko prie bagažui matuoti skirto rėmo, gali tekti primokėti už papildomą bagažą.

Svoris

WizzAir lagaminai, kaip rankini bagažo, turėtų sverti nedaugiau nei 10 kilogramų. Tad net jeigu krepšys 42x32x25 atitiks visus išmatavimus, bet viršys svorio limitą, gali tekti per vartus eiti su motociklininko šalmu ant galvos ar keliais paltais, karštą vasaros dieną, vienas ant kito, šildančiais pečius. Teisybės dėlei pasakysiu, kad kartą prie oro uosto vartų buvo net skelbiama, kad lagaminas 42x32x25 parduoda. Tiesiog jis buvo persunkus.

Draudžiami daiktai

Draudžiami daiktai dėl kurių net patyrę keliautojai dažniausiai užsibūna apsaugos zonoje – skysčiai. WizzAir lagaminai rankiniam bagažui negali būti vežami su buteliukais, kurie yra didesnės talpos nei po 100 ml. Jų galima pasiimti iki 1 l, t.y. 10 buteliukų po 100 ml. Žinoma, kiekviena taisyklė turi išimčių. Tad ir lagaminai 42 32 25 gali būti grūste pergrūsti skysčiais, įsigytais tą dieną oro uosto parduotuvėse Duty Free.

Taip pat rankinis bagazas kuprine negali būti skirta veži aštrius daiktus, sprogmenis, įrankius, chemines ir nuodingas medžiagas, daiktus, kuriais gali būti sužaloti asmenys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *