Lubrikantai: kaip išsirinkti?

lubrikanataiSekso prekių parduotuvės internete siūlo itin platų prekių pasirinkimą norintiems paįvairinti savo meilės žaidimus lovoje. Vienas populiariausių – lubrikantai. Tai ne kiek žaisliukas, kiek pagalbinė priemonė naujiems pojūčiams patirti. Atėjus į parduotuvę rinktis pirmojo lubrikanto, dažnai kyla klausimas, kuo skiriasi visi tie keliasdešimt buteliukų lentynose. Iš tiesų, renkantis šią prekę labai svarbu žinoti, ką pirkti. O tai priklauso nuo poros poreikių ir situacijos.

* Silikono pagrindas. Šis lubrikantų tipas gaminamas silikono pagrindu. Tai itin naujas rinkoje produktas, ypač tinkantis naudoti vandenyje ar drėgmėje. Šių lubrikantų privalumas – juos lengvai galima naudoti mylintis su prezervatyvais, nes silikono pagrindas nesausina bei nesukuria sąlygų prezervatyvui suplyšti. Šiuos lubrikantus dažniausiai poros renkasi tuomet, kai ruošiasi seksui vonioje, duše, baseine ar panašiose vietose. Jis ilgai laikosi ir nenusiplauna, todėl po visko geriausiai jį plauti su muilu ar dušo žele. Kartais manoma, jog šie lubrikantai niekuo nesiskiria nuo vandens pagrindo lubrikantų, tačiau taip nėra. Skirtingai nei pastarųjų, silikoninių lubrikantų negalima naudoti su silikono pagrindu pagamintais žaisliukais.

* Vandens pagrindas. Kiti gana nauji, tačiau populiarūs rinkoje lubrikantai yra pagaminti vandens pagrindu. Būtent šie lubrikantai dažniausiai naudojami analinio sekso metu, naudojant kitus silikoninio pagrindo žaisliukus. Tačiau tai gana universalūs lubrikantai, nes juos taip pat galima naudoti bet kokio sekso metu, taip pat ir su latekso gaminiais. Taigi, galima nesijaudinti, jog šio tipo lubrikantai pažeis prezervatyvus ar kažkaip jiems pakenks. Tai ypač lengvai nuvalomi produktai ir naudojami gana universaliai. Tačiau tai nereiškia, jog jie tinka visiems. Yra nedidelė dalis moterų, kurioms šie lubrikantai netinkami dėl sudėtyje esančio glicerino.

* Aliejaus pagrindas. Tai jau gana specifiniai gaminiai, kurie dažniausiai būna pritaikyti tiek meilės žaidimams, tiek įvairiems masažams. Prie aliejaus pagrindo lubrikantų priskiriami losijonai, aliejai, pieneliai. Nors tai papildomai stimuliuojantys gaminiai, deja, dažniausiai jie neužtikrina saugumo lytinio akto metu. todėl būtent šio tipo lubrikantų visiškai nepatariama naudoti su prezervatyvais. Geriausiai šio tipo lubrikantus naudoti ne drėkinimui, o stimuliacijai, vyriškai masturbacijai. Kadangi moterims naudojant tokio tipo lubrikantus itin padidėja tikimybė sukelti infekciją.

Lubrikantus verta išbandyti, kai seksualiniame gyvenime norisi išbandyti kažką naujo ir malonaus. Tačiau ne retai lubrikantus tenka pirkti ne tik norint paįvairinti aktyvų seksualinį gyvenimą, tačiau ir siekiant pasimėgauti įprastais meilės žaidimais. Į sekso prekių parduotuvę lubrikantų ieškoti užsuką ir poros, susidūrusios su nedidelėmis problemomis lovoje. Būtent šie gaminiai puikiai  padeda iškilusias bėdas  išspręsti. Lubrikantai Jums gali praversti, jei:

– Lytiniam aktui nepakanka susijaudinimo;

– Tęsiasi menstruacijos;

– Vartojate narkotines medžiagas;

– Esate vyresnio amžiaus, prasidėjo menopauzė;

– Turite hormoninių sutrikimų;

– Turite infekciją;

– Patiriate stresą;

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *