Paskola pagelbės norintiems įsigyti nuosavą būstą

paskolosTėvai man sakydavo, kad niekada neimčiau jokios paskolos, nes pražūsiu, bet dabar žinau, kad tai galbūt buvo to laikmečio problema. Šiais laikais viskas kitaip, ir paskolos internetu dažnai tampa geriausia finansine pagalve, o greitos paskolos išsprendžia problemas, neleidžiančias judėti į priekį. Dar yra ir didesnės paskolos, kurias daug kas ima kaip vienintelę galimybę įsigyti būstą. Šiandien kaip tik apie tai ir noriu pateikti savo pasvarstymus, nes jaučiu, kaip viduje kirba: metas ir man įsigyti būstą.

Palankiausias metas

Vis galvoju, kada geriausias metas skolintis. Tarkime, paskolos internetu, na tos vadinamosios greitos paskolos, be abejo, aktualiausios yra tada, kai jų iš tikro reikia. Tarkime, prispaudžia kažkokia bėda, gauni baudą, staiga iš darbo atleidžia, ir pan. O dėl būsto paskolų reikia galvoti daugiau. Nes esminis klausimas yra – kada apskritai NT rinkoje yra palankus metas įsigyti būstą. Aš manau, kad tai labai palanku kaip tik dabar. Mąstau, jog iki euro įvedimo atsiradęs tas pagyvėjimas yra labai svarbus, jis daug ką reiškia. Parduodama daug kas, nes žmonės gal mąsto, kad kada nors vėliau, ateityje, negalės sau leisti turėti kažkokio būsto, kad gal viskas labai pabrangs. Taigi, manau, kad kainos tikrai augs vėliau, bet ne dėl euro, o šiaip dėl gerėjančios finansinės situacijos. Taigi, tai kaip ir būtų pats palankiausias metas ieškotis paskolos.

Kiek?

Noriu nedidelio buto Vilniuje, galbūt reikėtų visai mažos paskolos, o gal ir iki šimto tūkstančių. Juk, galvoju, geriau tuos pinigus mokėti ne už nuomą, o sau, už savo būstą. Kas iš to, kad dabar jau septynerius metus gyvenu Vilniuje – jau būčiau išsimokėjusi pusę paskolos. Skaiciuokle leidžia labai lengvai ir paprastai pamatyti, kaip išsidėliotų paskolos sutartis, kaip, kas kiek laiko ir po kiek reikėtų visko grąžinti. Man tai atrodo labai palankus ir viliojantis sprendimas, mokėti visuomet tiek pat, kiek dabar moku už nuomą. Nesijaustų jokio skirtumo – o kartu aš pamažu įgyčiau turtą, tai labai svarbu. Dar vienas momentas – paskolos studentams geriau neimti, visgi jau geriau turėti darbą ir pastovias pajamas, kai nori tiesiog tikrai gerai pragyventi.

Kiti aspektai

Kai galvoju, kad paskolos be uzstato taip paprastai prieinamos, man visada norisi nusišypsoti. Argi ne puikiai dabar mes Lietuvoje gyvename? Taip pat dažnai imamos ir paskolos verslui – nes kažkas kažką daro, kažko siekia, nori kažką sukurti. Aš manau, kad tai nuostabu.

Kai paskutinį kartą keliavau į Ukrainą, žmonės ten dažnai klausinėjo – kaip mes ten Lietuvoje gyvename. Matyt, dėl to, kad jie irgi svajoja apie europinę ateitį. Girdėjau, kaip kiti lietuviai jiems sakė, jog labai blogai gyvename. Taip pat mano ir mano tėvai, vyresni žmonės, mokytojai. Bet aš žinau, kad neturiu nė vieno priekaišto savo šaliai, čia gali viską gauti, ko nori, jeigu kruti pats, o ne lauki, kol numes. Paskolos atidejimas, visokios specialios verslumą skatinančios programos, studijos, viskas rodo, kad galime daryti, ką sugalvojame. Taigi, mano paskolos apskaiciavimas irgi man yra džiugus dalykas. Aš noriu gyventi savo šalyje, savo bute, kurį įsigyti kaip tik man ir padėtų toks kreditas. Žinau, kažkam gal svarbiau paskolos automobiliams, jeigu tai yra sporto gerbėjai. Bet man visuomet norisi, kad tiesiog būtų namai, žinočiau, kur galiu grįžti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *