Marškinėliai su užrašu – smagi dovana su fantazija

marškinėliai su užrašuDovanoti dovanas yra smagu ir malonu. O dovanoti geras dovanas – tikras menas, kurio reikia mokytis. Pavyzdžiui, maikutės su užrašais – neatrodo labai originalu, nes tai – visiems įprasta aprangos dalis. Tačiau išskirtiniai užrašai ant marškinėlių – tai jau jūsų fantazijos pasireiškimas. Apskritai galite sugalvoti visokiausių originalių būdų, kaip tuos marškinėlius papuošti, kad jie pamalonintų ir pralinksmintų jums brangų žmogų. Smagius marškinėlius su užrašais galima dovanoti bet kurio amžiaus žmonėms, tereikia pridėti šiek tiek pastangų, juos renkant.

Taigi pastaruoju metu šmaikštūs marškinėliai su užrašu ar paveikslėliais ypač populiarūs. Juos dovanoja artimiesiems, pažįstamiems, netgi bendradarbiams. Tačiau, renkant tokią dovaną, derėtų būti atsargiems. Juk galima užrašyti įvairiausias juokingas frazes, kurios nebūtinai pradžiugins, bet kartais ir įžeis, nes visų humoro jausmas skirtingas. Tad kaipgi neprašauti pro šalį, dovanojant originalius marškinėlius su užrašais.

Pirmoji taisyklė – įvertinkite žmogaus, kuriam renkate tokią dovaną, amžių – juk jaunimui tinka vieni užrašai, o žmonėms metuose – kiti. Todėl studento marškinėliai bus su vienokiais užrašais, o jūsų tėčio – visiškai kitokiais. Rinkdami tokią dovaną, būtinai įvertinkite ir tai, kokie jūs esate artimi su tuo žmogumi. Mažai pažįstamam žmogui geriau dovanoti neutralius marškinėlius, tokius kaip:  „Idealus vyras“ ar pan. O štai mylimajam ar mylimajai pasirinkti galima iš daug daugiau mielų frazių, kad ir: „8 pasaulio stebuklas“. Įvairiausių linksmų marškinėlių galima sukurti vaikams, pavyzdžiui: „Užaugęs būsiu kaip tėtis“ arba dvynukams „Copy – Paste“ – pradžiuginsite ne tik mažąsias atžalas, bet ir jų gimdytojus.

Taigi, išskirtinis dovanojamų marškinėlių užrašas labai svarbu, tačiau ne vien tik į jį reikėtų sutelkti visą dėmesį, juk svarbi ir marškinėlių spalva, tad pagalvokite ir pasistenkite prisiminti, kokias spalvas mėgsta tas žmogus, kuriam ruošiate šį smagų siurprizą. Juk vargu ar merginai patiks tamsiai mėlyni marškinėliai, kaip ir ne kiekvienam vyriškiui – rožiniai.

Būtinai pagalvokite ir apie tai, kokio dydžio marškinėlių reikėtų – įvertinkite juos nešiosiančio asmens figūrą. Kartais geriau nupirkti vienu dydžiu didesnius, nei per mažus. Jeigu reikia, pasistenkite išmatuoti to žmogaus nešiojamų marškinėlių ilgį ir plotį. Tik padarykite tai slapta – nesugadinkite ruošiamo siurprizo.

Na, o jeigu jau marškinėlius išrinkote ir nupirkote – belieka dovaną gražiai supakuoti. Atminkite, kad tokia dovana gali pradžiuginti bet kurį, svarbiausia ją dovanoti iš visos širdies.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *