Mikroautobusų nuoma – ne tik slidinėjimo kelionėms

mikroautobusu nuomaJau tapo įprasta, kad žiemą mikroautobusus nuomojasi draugų kompanijos, kurios savarankiškai važinėja į slidinėjimo kurortus. Tiesiog susirenka 4-6 žmonių kompanija, išsinuomoja naujesnį mikroautobusą ir važiuoja į Slovakiją, Prancūziją, Italiją ar artimesnius slidinėjimo kurortus Latviją, Estiją, Lenkiją. Ten apsistoja keletui dienų nedideliuose viešbučiuose ar moteliuose ir visą savo laisvą laiką skiria slidinėjimui. Į mikroautobusą telpa ne tik 6 žmonių kompanija, bet ir reikalingiausi daiktai – slidės ir keletas lagaminų su rūbais, šiek tiek lietuviško maisto.

Mikroautobusų nuoma yra skirta ne tik tokioms kelionėms. Žiemą mikroautobusus nuomojasi ir kitais tikslais.

  1. Moksleiviai nuolatos važinėja į įvairias ekskursijas ir renginius. Ne visada juos nuvežti gali geltonieji autobusai, todėl tenka nuomotis. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju – viena populiariausių paslaugų.
  2. Komandiruotės. Moksleiviai – į ekskursijas, suaugusieji į darbo komandiruotes, mokymus, įmonės renginius važinėja mikroautobusais. Tam tikslui tikrai negaila pinigų, nes mikroautobuso nuoma kainuoja kur kas mačiau, nei važiuoti trimis savais automobiliais ir apmokėti jų kurą.
  3. Gedulingi pietūs. Nepatikėsite, bet gedulingi pietūs yra viena iš populiariausių paslaugų. Mikroautobusų nuoma naudojamasi tam, kad gedulingą procesiją nuvežtų į kapines, kur palydėtų velionį, vėliau į gedulingus pietus ir atgal. Dažniausiai samdomi mikroautobusai su vairuotoj, nes ne visi giminaičiai gali važiuoti savais automobiliais.
  4. Mergvakariai ir bernvakariai. Mikroautobusas – puiki proga leistis į įspūdingą bernvakarį ar mergvakarį. Žiemą tam tikros pramogos yra pigesnės arba galimos tik žiemą, tad šių audringų vakarėlių organizatoriai sugalvoja pasivažinėjimą per pusę Lietuvos. Aplankomos tam tikros vietos, kaimo turizmo sodybos ir t.t. Taip patogiau. Kartais samdomas mikroautobusas su vairuotoju, kad visi vakarėlio dalyviai galėtų atsipalaiduoti ir tinkamai atšvęsti.
  5. Asmeninės šventės. Vestuvininkai, krikštynų dalyviai, gimtadienio svečiai ne visada nori važiuoti į kaimo turizmo sodybą savu transportu, todėl renginių organizatoriams ir vakarėlių šeimininkams patogiau nuomotis mikroautobusą ir vežti svečius be savo transporto. Taip niekam nereikia jaudintis dėl rytdienos ir vairavimo išgėrus.

Mikroautobusų nuoma – įvairiapusis verslas. Poreikiai Lietuvoje yra gana dideli. Populiariausi – 7-9 vietų mikroautobusai, nes tokiems vairuoti nereikalingas D kategorijos vairuotojo pažymėjimas, pakanka B kategorijos (lengvojo automobilio).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *