Moteriškos kuprinės pasirinkimo gidas I dalis

Moteriškos kuprinės netolimoje ateityje gali pakeisti moteriškas rankines. Kuprinės yra skirtos moterims, kurios nuolat skuba. Kuprinės dažniausiai yra mažos, nedidelio svorio ir jose vis tiek telpa visi būtiniausi daiktai. Dizaineriai sukūrė patogias kuprines, kurios atrodo madingai, bet tuo pačiu yra ir ergonomiškos. Maža kuprinės forma išlaiko pakankamai erdvės, o kišenėlės suteikia patogumo susidėlioti smulkius daiktus. Kuprinė lyginant su įprasta moteriška rankine, padeda išvengti nugaros ir kaklo skausmo, nes tolygiai paskirsto svorį ant nugaros.

Moteriškos kuprinės yra gaminamos iš įvairių medžiagų, raštuotos ar lygios tekstūros. Jų rasite įvairių kainų,  tinkamų kiekvieno žmogaus biudžetui.

Pirkėjos besiruošiančios įsigyti moterišką kuprinę, turėtų atkreipti dėmesį į skirtingų modelių, medžiagų ir dydžių kuprines.

Moteriškos kuprinės

Odinė kuprinė buvo sukurta moterims, kad jos galėtų tvarkingai ir be didelio streso susidėti visus savo daiktus ir laikyti viską, kas būtina kasdien vienoje vietoje. Tačiau nenustebkite jei šeimos vyras pasiskolins odinę kuprinę, nes kai kurios iš  kuprinių modelių yra unisex tipo – skirtos tiek vyrams tiek moterims.

Keliautojai, bet kurio amžiaus  vyrai ir moterys naudoja tokias kurpines, kuriose būtų pakankamai vietos tokiems daiktams kaip žemėlapis, fotoaparatas, vanduo, atsarginiai rūbai ir smulkūs suvenyrai.

Tėvai taip pat galėtų pagalvoti apie tokio tipo kuprines savo vaikams, nes tokios kuprinės yra mažesnės ir daug lengvesnės nei standartinės kuprinės, kurios mažiau žaloja vaiko nugarą.

Taip pat odinės kuprinės gali pasitarnauti ir kaip pirkinių krepšys. Odinės kurinės išsiskiria iš kitų rankinių savo rankenomis, kurių dydis lengvai reguliuojamas ir puikiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus individualiai. Tiesa yra ir vienos rankenos kuprinės vadinamos „hobo“, jos taip pat yra priskiriamos prie kuprinių.

Renkantis kuprine, pirmiausia reikėtų apsispręsti ar dviejų ar vieno diržo kuprinė turėtų būti. Natūralios ar dirbtinės odos. Apsvarstyti dydi ,spalvą bei stilių. Dizainerio kurta kuprinė visada kainuos brangiau už masinėje gamyboje pagamintą gaminį – tai vienas iš faktorių, įtakojančių kainą.

Kuprinių tipai

Kuprinių yra įvairių stilių, dydžių, medžiagos. Pirkėjas turėtų rinktis tokią kuprinę, kuri labiausiai atitiktų jo poreikius, nes dauguma šių kuprinių yra ilgaamžės ir bus naudojamos ne vieną sezoną ar net ne vienerius metus. Patvari medžiaga ir kuprinės patogumas – tai investicija kelerius metus  į priekį, todėl vertėtų rinktis geresnės kokybės odinę kuprinę.

Dažniausiai pasitaikančios kuprinės yra dviejų rankenų su paminkštinimu arba be paminkštinimo. Dviejų rankenų odinė kuprinė su paminkštinimu suteiks daugiau komforto ir yra ergonomiškesnė negu vieno diržo kuprinė. Kai kurios kuprinės turi nuimamas rankenas. Nuėmus rankenas , kuprinė transformuojasi  į standartinę įprasta rankinę. Beveik visos kuprinės turi atskirą rankeną, už kurios paėmus būtų paprasta nešti kuprinę.

Straipsnio tęsinį skaitykite II dalyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *