Naujas butas geriau nei senas. Kodėl?

butas klaipėdoje

Svajojate apie nuosavus namus? Laikas svajones paversti realybe, kadangi auganti nekilnojamojo turto rinka džiugina pasirinkimas bei galimybėmis. Naujos statybos butai Klaipėdoje auga kaip ant mielių, tad pasirinkimas labai platus. Kol vieni žmonės jau džiaugiasi, kad pagaliau pradėjo savo gyvenimą naujuose namuose, tuo tarpu kiti vis dar dėliojasi pliusus ir minusus dėl naujos būsto pirkimo.

Suprantama, kad dėvėtas visada yra pigesnis, tačiau ar tas pigumas tikrai realiai apčiuopiamas, ar galiausiai naujas butas Klaipėdoje kainuos pigiau nei senas.

Nurodysime kelis pagrindinius pliusus, kurie turėtų Jus paskatini džiaugtis naujo buto pirkimo galimybėmis.

  • Pirkdami naują tiksliai žinosite ką gausite. Paprasčiausiai parduodami sens namus žmonės labai dažnai meluoja dėl smulkmenų, kurios gali apsunkinti pardavimą. Norėdami to išvengi turėtumėte investuoti kiek daugiau, tačiau jaustis rami, kad ir santechnika puikiai veiks ir kitos smulkmenos.
  • Žinoma, tuo pačiu galėsite jaustis ramesnis dėl kaimynų, kadangi nuosavuose kvartaluose dažniausiai kuriami tvarkingos šeimos, kurios nori kuo ramesnės kaimynystės.
  • Šiuo metu komplektuojami daugiabučių kvartalai, kurie yra orientuoti į šeimas. Taigi, lauke visada yra vietų, kuriose vaikai gali žaisti.
  • Pirkdami naujus namus galite susikurti savo norimą interjerą, tek tokiu atveju, kai perkami namai be visiškai jokio įrengimo, tiek tokiu atveju, kai namai įrengiami pagal žmogaus poreikius. Svarbiausia, kad neteks gaišti laiko plėšant tapetus nuo senų namų sienų.
  • Žinoma, kartu su jais namais dažniausiai teikiamos ir įvairios garantijos, kurios padeda iškilus bet kokioms problemoms džiaugtis, kad jos greita yra išsprendžiamos. Daugelis žmonių labai džiaugiasi, kad nauji namai dažniausiai turi bendrijas, kurios reguliuoja priežiūrą bei kitus svarbius niuansus.

Naujas butas Klaipėdoje visada labiau laimi nei senas, tad prieš pirkdami apgalvokite – ar kiek mažesnė investicija galiausiai nevirs didesne.

Naujas butas Klaipėdoje visada yra geresnis pasirinkimas nei kad senas, tad suteikite sau galimybę gerai jaustis ir pagaliau gyventi tokiuose namuose apie kokius visada svajojote. Galiausiai, gyventi tokiuose namuose, kurie yra pastatyti būtent Jums.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *