Nauji butai Klaipėdoje: 4 pasirinkimo kriterijai

nauji butai KlaipėdojeIeškodami gyvenamojo būsto, visų pirma vertiname jo kainą. Žinoma, mūsų finansinės galimybės ir finansiniai įsipareigojimai atlieka viena svarbiausių vaidmenų, tačiau negalime pamiršti ir kitų atrankos kriterijų. Nauji butai Klaipėdoje stebina savo pasirinkimo galimybėmis, tačiau prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, visų pirma turite atrasti namus, kuriuose jausitės saugūs ir laimingi.

Vieta ir aplinka

Vienas esminių būsto atrankos kriterijų yra gyvenamoji aplinka. Namai turi atitikti mūsų pomėgius ir interesus. Pvz., jei mėgstate šurmulį ir norite būti įvykių sūkuryje, turėtumėte ieškoti arčiau centro esančių patalpų, jei norite atsiriboti nuo triukšmo ir vertinate ramybę, ieškokite buto šalia dailaus parko ar marių. Vertindami aplinką, negalite pamiršti susisiekimo problemų, pvz., jei turite mažų vaikų, kurie lanko tolėliau nuo naujojo būsto esančią mokyklą, galite turėti sunkumų dėl viešojo transporto tvarkaraščių. Būtina atsižvelgti ir į kainos aspektą – nauji butai Klaipėdoje, įkurti prestižiniuose rajonuose, kainuoja šiek tiek brangiau už rečiau lankomose vietose pastatytus daugiabučius.

Specialistų patarimai

Siekiant priimti teisingiausią sprendimą, skubėti neverta. Nepamirškite, kad nekilnojamojo turto įsigijimas yra viena didžiausių viso gyvenimo investicijų, todėl rinkitės atsakingai. Jei bijote suklysti, pasikonsultuokite su nekilnojamojo turto brokeriais, kurie įvertins jūsų lūkesčius ir padės išsirinkti jūsų ir jūsų šeimos poreikius atitinkantį būstą. Nebijokite prašyti ir artimųjų ar draugų pagalbos būsto ieškojimo, jo pirkimo ir įrengimo etapuose. Be to, galbūt jūsų aplinkoje yra žmonių, kurie turi žinių statybos ar apdailos srityse.

Nuojauta ir emocijos

Vertindami nekilnojamąjį turtą, privalote pasikliauti savo nuojauta. Taip jau būna, kad vieni butai mums patinka, o kituose jaučiamės nejaukiai. Kas lemia šią būseną, pasakyti sunku, vis dėlto, psichologai tvirtina – jei namuose nesijaučiate gerai, tokio būsto atsisakykite. Nauji butai Klaipėdoje džiugina itin patraukliomis pasirinkimo galimybėmis, todėl netingėkite apsilankyti keliose vietose ir praleisti jose bent pusvalandį, ypač tuo atveju, jei negalite apsispręsti. Klauskite savo nuojautos – ji atsakys, kuris sprendimas yra teisingas.

Kokybė ir investicinė nauda

Nekilnojamojo turto brokeriai tvirtina – svarbiausias būsto atrankos kriterijus yra kokybė. Rinkitės namus, kurių konstrukcijai buvo naudojamos tik kokybiškos ir standartus atitinkančios medžiagos, užtikrinančios patogias gyvenimo sąlygas, padedančios siekti energetinio efektyvumo ir užtikrinančios minimalias eksploatacijos sąnaudas. Nepamirškite, kad gali būti, jog pasirinktame bute gyvensite tik tam tikrą laiką, t. y., ieškodami naujos gyvenamosios vietos, dabartinį turtą turėsite parduoti. Šiuo atveju aukšta namo kokybė garantuos aukščiausią investicinę grąžą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *