Nauji butai Vilniuje, jų įrengimas ir apdraudimas

nauji butai VilniujeJei ieškote svajonių namų, greičiausiai, jau spėjote įvertinti nekilnojamojo turto pasiūlos privalumus – šiandien pirkėjai gali rinktis pageidaujamos kvadratūros butus ir gyventi pamėgtame sostinės mikrorajone. Be to, nauji butai Vilniuje parduodami tiek su pilna, tiek su daline apdaila. Vis dėlto, ekspertai ragina neapsigauti – vertindami išlaidas, nepamirškite, kad svajonių namai turi būti įrengti ir apdrausti.

Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad viena dažniausių pirkėjų klaidų – itin didelis skubėjimas. Nuosavas butas – atsakingas žingsnis, reikalaujantis laiko ir racionalaus mąstymo. Neverta pasirašyti sutarties, vadovaujantis emocijomis, pvz., žema būsto kaina. Visų pirma susidėliokite sau aiškius kriterijus – kokio buto norite, kelių kambarių būstas atitiks jūsų ir jūsų šeimos lūkesčius, galiausiai – kokiame rajone norite gyventi.

Labai svarbu pagalvoti, kokį vaidmenį atlieka būsto įrengimas. Nauji butai Vilniuje parduodami tiek su daline, tiek su pilna apdaila. Ir vienas, ir kitas sprendimas turi savų privalumų, ir trūkumų. Jei neturite laiko, pilnai įrengtas būstas – puikus pasirinkimas, atitinkantis daugelio pirkėjų poreikius. Tiesa, jei pirmenybę skiriate individualiam dizainui ir norite realizuoti svajonių namų viziją, interjero įrengimo darbų imkitės savarankiškai. Šiame etape privalote racionaliai įvertinti finansinę pusę. Buto įrengimas – sunkus darbas, reikalaujantis ne tik daug laiko, bet ir išlaidų. Jei norite išvengti finansinių staigmenų ateityje, kiek įmanoma tiksliau apskaičiuokite, kiek pareikalaus apdailos darbai, baldai ir buitinė technika, be to, jums gali prireikti interjero dizainerio paslaugų. Minėtasis aspektas labai svarbus tuo atveju, jei būsto įsigijimui ketinate imti paskolą iš banko. Visų pirma, bankas nepilnai įrengtus būstus vertina kitais kriterijais, be to, turite įsitikinti, kad finansiniai įsipareigojimai neprieštaraus svajonių namų realizacijai.

Dar vienas svarbus dalykas – nauji butai Vilniuje turi būti apdrausti. Nekilnojamojo turto brokeriai teigia, kad daugelis pirkėjų į ateitį žiūri optimistiškai, tačiau šiuo atveju rekomenduojama prisiminti auksinę taisyklę – atsarga gėdos nedaro. Pagalvokite, ko griebsitės tuo atveju, jei po kelių metų jūsų bute kils gaisras? Arba butą užtvindys vanduo? Ar turėsite lėšų šioms problemos spręsti? Rimtų finansinių nuostolių išvengsite tik tuo atveju, jei laiku pasirašysite nekilnojamojo turto draudimo sutartį. Dėl konkrečių draudimo sąlygų turėtumėte pasikonsultuoti su draudimo agentu, kuris padės išsirinkti jūsų šeimos poreikius ir finansines galimybes atitinkantį draudimo planą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *