5 patarimai, kad renginiai Vilniuje neapkarstų

renginiai VilniujeKlubiniai renginiai Vilniuje, Kaune ar bet kur kitur gali smarkiai apkarsti, jei nebūsite jiems tinkamai pasiruošę. Šiame straipsnyje patarsime, į ką reiktų atkreipti dėmesį ruošiantis į naktinį klubą ir jame vykstantį renginį.

Neikite vieni

Į klubą vieni paprastai žmonės nevaikšto. Šansai, kad sutiksite kitą tokį vienišių yra labai nedideli, tad geriau pasirūpinkite kompanija. Nesvarbu, ar vyriškos ar moteriškos giminės ir nesvarbu, ar tai sesuo ar brolis, ar kolega iš darbo. Jei rasite įdomų žmogų, visada galite bendrauti trise ar visa grupe, o vėliau pratęsti pažintį kitur, kitą dieną. Vienas žmogus klube atrodo įtartinai, todėl geriau nerizikuokite – išeisite nusivylę.

Apsirenkite stilingai

Į renginius naktiniame klube galima eiti apsirengus

  1. Bet kaip…
  2. Stilingai;
  3. Iššaukiančiai.

Ką renkatės jūs? Tikrai ne bet kaip, nes nutriušęs megztinis ir džinsai – atgyvena. Iššaukianti apranga? Dėmesio sulauksite, bet būkite labai atsargūs. Nebent vyksta kokie teminiai renginiai Vilniuje, tada viskas aišku ir suprantama. Stilinga apranga, tinkanti klubui – pats geriausias pasirinkimas. Ir patogi!

Išskirtinė detalė

Apie stilingą aprangą kaip ir viskas aišku, tačiau panašiai apsirengs ir 75 proc. kitų klubo svečių, todėl reikia kažkaip išsiskirti. Tam padės nedidelė detalė, kuri būtų susijusi su renginio tema. Nesvarbu, kas tai – didelė sagė, dirbtinė gėlė švarko atlape, vyriškas kaklaraištis ant moters riešo, kelio raištis ar kitas aksesuaras. Jis padės išsiskirti ir patrauks aplinkinių dėmesį. Tik nereiktų persistengti, pavyzdžiui apsikabinėti kaip Kalėdinei eglutei arba apsiginkluoti prezervatyvų pakuotėmis ar makaronų pakeliais. Tai sukels daug prieštaringų minčių, todėl galite kai kada ir nukentėti.

Prieš renginį – jokio alkoholio

Niekam ne paslaptis – alkoholis naktiniame klube – brangus. Dėl to kai kurie dalyviai pradeda piktnaudžiauti alkoholiu dar prieš atvykdami į renginį. Tada prasideda spektakliai prieš apsaugą, kuri gali ir neįleisti labai įkaušusių svečių. Atminkite vieną dalyką – renginys yra ne baliukas ir ne išgertuvės ar varžytuvės, kas daugiau išgers ar primaišys gėrimų. Renginiai Vilniuje be alkoholio jūros – vis dažnesnis reiškinys, todėl nepersistenkite – atsigersite grįžę namo…

Pozityvi nuotaika ir energija

Naktiniame klube iš karto galima pastebėti linksmus ir energingus žmones. Jie noriai bendrauja, visada šypsosi, juokauja, bendrauja su nepažįstamaisiais. Deja, galima pastebėti ir priešingus žmones, kuriems klubas atrodo kaip katorga, į kurią atitempė draugai. Jų niekas netenkina, jie pikti ir parūgę, dažnai linkę konfliktuoti. Kuriais norite būti jūs?

Tikimės, kad taip „pasiruošę“ renginiui naktiniame klube puikiai praleisite laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *