Naujų padangų akcijos gali ir padėti, ir klaidinti

naujų padangų akcijosJei galvojate apie naujas automobilio padangas, visų pirma turite nuspręsti, kokios padangos jums reikalingos, kiek galite šiam pirkiniui išleisti. Daugelis pirkėjų domisi, kokios naujų padangų akcijos organizuojamos padangų parduotuvėje. Vis dėlto, ekspertai ragina nepasiduoti pirminiam įspūdžiui ir racionaliai įvertinti pardavėjo teikiamą pasiūlymą. Nors neretai akcijos ir išpardavimai iš tiesų padeda taupyti ir leidžia racionaliai planuoti finansus, kartais, objektyviai neįvertinę pasiūlymo, galite pralošti.

Kokios padangos jums reikalingos?

Vienas svarbiausių darbų, prieš perkant naujas padangas – žinoti, kokios padangos jums reikalingos. Kitaip sakant, padangas turite rinktis ne pagal kainą, o pagal jų kokybę ir tinkamumą jūsų transporto priemonei. Jei pirksite pigias, tačiau jums netinkančias padangas, nieko gero nepasieksite. Tokios padangos ne tik keis važiavimo komfortą, bet ir turės neigiamos įtakos saugumui bei transporto priemonės eksploatacijai. Tai reiškia, kad pirmiausia turite nuspręsti, kokios padangos jums reikalingos ir vėliau domėtis, kokios akcijos joms taikomos.

Rinkdamiesi naujas padangas, stenkitės pernelyg nenutolti nuo transporto priemonės gamintojo pasiūlymų. Jei nežinote, kokių techninių duomenų padangos jums reikalingos, pasitarkite su autoservisų darbuotojais ar padangų pardavėjais, kurie padės išsirinkti konkrečiai jums tinkančią produkciją. Kitas žingsnis – apsispręsti dėl padangų tipo. Jei ieškote padangų žiemai, pagalvokite, ar jums reikalingos minkšto, ar kieto mišinio padangos. Galbūt, jei važinėjate užmiesčio keliais ir turite įveikti itin sunkiai pravažiuojamus takus, jums reikės dygliuotų padangų? Itin atsargiai rinkitės universalias padangas, kurios paprastai rekomenduojamos tik gana retai važinėjantiems vairuotojams.

Kaip nesuklysti perkant per akcijas?

Kai jau žinosite, kokias padangas norite pirkti, pradėkite domėtis jų kainomis ir pardavėjo organizuojamomis akcijomis. Visais atvejais rekomenduojame bendrauti tik su patikimu ir rinkoje palankiai vertinamu pardavėju, kuris siūlo žinomo vardo produkciją, pvz., esame tikri, kad Padangos plius akcijos atitiks jūsų poreikius – populiarus pardavėjas nuolatos organizuoja išpardavimus, siūlydamas kokybišką produkciją už itin palankią kainą. Nesirinkite net ir itin pigių, tačiau nežinomo arba nepalankiai vertinamo gamintojo padangų, kadangi rizikuosite įsigyti nekokybišką produkciją, kurią turėsite labai greitai keisti, be to, galite pakenkti transporto priemonės eksploatacijai. Vertindami akcijas, nepamirškite atkreipti dėmesio į padangų amžių – primename, kad net ir nenaudotos, tačiau senesnės nei 10 metų amžiaus padangos negali užtikrinti patikimos ir ilgalaikės eksploatacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *