Paminklai šiuo metu kiekvienam užsakovui gali kainuoti skirtingą sumą

paminklaiNorintiems užsakyti paminklų gamybos paslaugas iš pradžių rekomenduojama pasiteirauti kaip įkainojami visi darbai. Įprastai paminklai gaminami pagal standartines procedūras, tačiau esant kažkokiems specialiems poreikiams, kainos nustatomos individualiai. Dėl to paslaugų teikėjai akcentuoja, kad paminklų gamybos kainos kiekvienam klientui gali būti skirtingos. Jos keičiasi netgi dėl paprasčiausių smulkmenų, kurių pageidauja užsakovas. Norintiems, kad paminklų gamybos kainos būtų kuo mažesnės, tiesiog rekomenduojama rinktis standartinius gaminius. Jeigu jūs pageidaujate išskirtinio gaminio, tuomet ir kaina pašoks į viršų. Specialistai pataria iš pradžių pasidomėti visomis situacijomis, kurios lemia paminklų kainos augimą. Dėl kokių priežasčių ji padidėtų – atsakome žemiau.

  1. Nuotraukos paminkle. Dabar paslaugų teikėjai siūlo itin plačias paminklų gamybos paslaugas. Klientai gali užsisakyti tokius gaminius, kuriuose bus matoma netgi mirusio artimo žmogaus nuotrauka ar portretas. Tačiau supraskite, tai jūsų pareikalaus didesnės sumos. Kadangi ant standartinių paminklų graviruojami tik pagrindiniai duomenys (žuvusiojo vardas ir pavardė bei gyvenimo metai), tai papildomi elementai bus graviruojami ar iškaldinami už papildomą mokestį.
  2. Paminklo dydis. Ypač svarbu žinoti, kad paminklo dydis daro didžiulę įtaką galutinei kainai. Dažniausiai paminklai yra siūlomi kažkokiais iš anksto nustatytais standartiniais dydžiais. Jeigu klientas pageidauja didesnio, tuomet už tai jis turi sumokėti atitinkamą sumą. Visgi – didesnio paminklo gamyba reikalauja ir daugiau darbo laiko, ir daugiau laiko sąnaudų.
  3. Montavimo darbai. Ne ką mažiau aktualu turėtų būti tai, kad montavimo darbų kaina nustatoma atskirai. Jeigu jūs užsisakote paminklų gamybos paslaugas, tačiau baigus visus darbus, atvykstate jį pasiimti, tuomet jums bus taikoma viena kaina. Tačiau, jeigu jūs užsakote ir montavimo darbus, tai tuomet kaina išauga. Ji didėja tuomet, jeigu montavimo darbus tenka atlikti toli esančiose kapinėse. Tiesiog paskaičiuojamas vykimo laikas, paminklo transportavimo kaštai ir kt.

Jeigu jums reikalingos ne tik paminklų gamybos paslaugos, bet ir kažkokie kiti darbai, tai turėkite galvoje, kad dėl visko jums teks tartis individualia tvarka. Kiekvienas paslaugų teikėjas galutinę paslaugų kainą nustato atsižvelgęs į darbo bei laiko sąnaudas ir sunaudojamų medžiagų kiekį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *