Parduodami nauji butai Vilniuje atitinka aukštus energinės klasės reikalavimus

Kad parduodami nauji butai Vilniuje atitiktų augančius gyventojų poreikius, investuojama į namų kokybę, į gyvenamąją aplinką, statybines medžiagas ir kitus kasdienį komfortą gerinančius sprendimus. Vienas griežčiausių reikalavimų, kuriuos turi atitikti naujos statybos projektai, yra jų energinė klasė. Pagal energinį naudingumą pastatai gali būti skirstomi į kelias klases nuo pačios žemiausios, iki A++ klasės. Šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas A+ ir A++ klasės namams, kurie statomi prestižiniuose sostinės rajonuose.

Aukštos klasės energinis naudingumas, suteikiantis dar daugiau komforto

A+ ir aukštesnės klasės pastatai turi atitikti griežtus techninius reikalavimus, t. y. statybos metu yra naudojamos termoizoliaciniu požiūriu efektyvesnės medžiagos, langai, durys. Tai leidžia sukurti aukštas komforto sąlygas ir puikų šilumos išlaikymą. Tuo pačiu mažėja eksploatacinės išlaidos ir šildymo kaštai šaltuoju metų laiku. Kadangi itin didelis dėmesys skiriamas alternatyviai energetikai ir aplinkosaugai, dažniausiai čia itin svarbų vaidmenį atlieka net ir tokios detalės kaip pastato padėtis pasaulio šalių atžvilgiu, langų dydis, geoterminis šildymas, rekuperatoriai, saulės kolektorių naudojimas ir kiti alternatyviosios energetikos sprendimai.

Ar parduodami nauji butai Vilniuje, kurie atitinka aukštus energinės klasės reikalavimus, kainuoja daugiau?

Pastatyti ir įrengti aukštos energinės klasės pastatus reikalauja gana didelių investicijų. Tai reiškia, kad ir parduodami nauji butai Vilniuje, atitinkantys A+ ar aukštesnės klasės reikalavimus, lyginant, pavyzdžiui, su B klase, kainuos iš tiesų daugiau. Vis dėlto, kaip pastebi NT ekspertai, čia svarbu įvertinti ne tik galutinę kainą, bet ir savo investiciją į ateitį bei komfortą.

A+ ir aukštesnės energinės klasės pastatai yra ne tik komfortiškesni, bet ir padeda spręsti daugelį techninių problemų. Be to, toks būstas yra kur kas patrauklesnis bendroje nekilnojamojo turto rinkoje, todėl, jei perkate būstą su paskola, galite tikėtis geresnių sąlygų, o tuo atveju, jei galvojate apie investicinę būsto vertę, taip pat turėtumėte sulaukti kur kas didesnės grąžos. Negalima pamiršti ir to, kad gyvenimas tokiame bute reikalaus mažesnių išlaidų už šildymą.

Abejojate dėl savo sprendimo? Pasitarkite su NT brokeriais

Jei nekilnojamojo turto rinka jums kelia daug klausimų, visuomet rekomenduojame pasitarti su savo darbą išmanančiais NT ekspertais, galinčiais atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti priimti racionaliai pagrįstą sprendimą. Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir pageidavimus, brokeriai pateiks kelių būstų pasiūlymus, taip efektyviai taupydami jūsų laiką. Primename, kad prieš perkant būstą būtina jame apsilankyti, įvertinti čia dominuojančią atmosferą ir kaimynystę, kurioje planuojate gyventi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *