Pastolių nuoma jūsų statyboms

pastolių nuomaNesvarbu, kokio aukščio pastatą stato jūsų įmonė, be normalių pastolių tikrai neapsieisite. Net neverta svarstyti medinių karkasų, „ožių“ ir kopėčių raizgalyno aplink objektą galimybės. Tai ne tik brangu, bet ir pavojinga.

Pateikiame kelias svarias priežastis, dėl ko pastolių nuoma yra priimtiniausias variantas:

  • Nereikia sandėliuoti. Kaip žinote, pastolius sudaro daugybė skirtingų (apie 10-15 rūšių) detalių. Kur jas laikote, kai statybos darbai pabaigiami? Samdote sandėlį? Turite savo? Bet ar jis užpildytas bent 50% kad atsipirktų komunalinės išlaidos? Kad ir iš kurios pusės žiūrėtumėte, pastolių sandėliavimas patiems – visiškas „minusas“, tad pastolių nuoma, kai jie sandėliuojami pas nuomotoją yra priimtinesnis variantas.
  • Nereikia investuoti papildomai. Kai baigiate statyti vieną objektą, greitai sutelkiate dalį savo pajėgumų (o kartais ir visus) prie naujo objekto. Jei 2 aukštų namui reikėjo nedidelių pastolių, tai 3 aukštų kotedžui iš keturių butų prireiks jų kur kas daugiau. Su savais galite neapsieiti, tad teks nuomotis. Patogiau nuomotis yra vieno gamintojo pastolius, kad atitiktų visi tvirtinimo elementai.
  • Saugumas. Metaliniai pastoliai yra saugesni už medinius. Čia niekas net nebediskutuoja. Lentos lūžta itin greitai ir pačiu nepalankiausiu momentu taip sukeldamos pavojų objektui ir prie jo dirbantiems žmonėms. Rizikuoti čia neverta. Be to medinius pastolius reikia statytis patiems, o tai užima daugiau papildomo laiko.
  • Saugios konstrukcijos. Pastoliai montuojami naudojant keletą tik saugumui reikalingų detalių. Pavyzdžiui, plokštės yra neslidžios, tad jomis vaikščioti saugu su bet kokia avalyne. Apsauginiai turėklai saugo nuo nukritimo. Saugios kopėčios yra sumontuotos taip, kad net ir paslydus, nuvirsti būtų gana sudėtinga, o tuo labiau rimtai susižaloti. Pastolių kūrėjai konstrukcijų saugumui skiria itin daug dėmesio, tad galite būti tikri dėl savo darbuotojų saugumo.
  • Patikimumas. Pastolių nuoma dažnai užsiima įmonės, kurios atstovauja patikimus gamintojus. Reta kuri nuomoja savo pagamintus pastolius. Tokiu būdu gaunate ne tik pastolius, bet ir gamintojo garantijas, kurias jie suteikia visame pasaulyje. Jei pastolius renkasi vokiečiai, prancūzai, lenkai, kodėl neturėtų rinktis ir lietuviai?..

Pastolių nuoma yra ekonomiškai labiau efektyvus būdas greitai ir kokybiškai statyti objektą. Saugumas čia groja pirmu smuiku, todėl rinkitės tik patikimus nuomos partnerius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *