Pėdkelnės mergaitėms – mažųjų damų stilius

pėdkelnės mergaitėmsVisi turintys atžalų laukia, kada jau galės pradėti kurti savo mažylio stilių, rengti dailiais drabužėliais, kurie išskirs jį iš kitų vaikų. Pėdkelnės mergaitėms ir berniukams – drabužis, kurį vaikai dėvi nuo pirmų dienų ir tomis pirmomis dienomis dažniausiai jos nesiskiria. Todėl būtent šis drabužis augant vaikui tampa skiriamuoju mergaičių atributu. Kai mergaitė jau šiek tiek paūgėję, reikia įvairių rūšių ir stilių pėdkelnių, nes jos turi būti jau ne tik šiltos, bet ir gražios.

Ir iš tiesų, juk pėdkelnes mergaitėms tinka ir kasdienai, ir sportuojant, ir norint pasipuošti. Svarbiausia, kad skirtingiems tikslams skirtos pėdkelnės skirtųsi. Štai namuose galima nešioti ne tokias ryškias ir spalvingas pėdkelnes. Tačiau svarbiausia, kad namuose kasdien mūvimos pėdkelnės mergaitėms būtų kokybiškos. Juk namuose dūkstama, žaidžiama, landžiojama. Jei pėdkelnės bus nekokybiškos, suplyš tuojau pat ir vėl teks pirkti naujas.

Tuo tarpu pėdkelnės kasdienai į darželį ar mokyklą, taip pat turi atitikti aukštus reikalavimus. Jos turi būti aukštos kokybės, geriausiai jei gaminamos iš medvilnės ir šiek tiek elastano. Tuomet jos bus ne tik kokybiškos, bet ir tamprios, keliai neišsišoks, o medžiaga nenusiburbuliuos. Tokio pėdkelnės puikiai atrodo, yra šiltos ir ilgai tarnauja.

Net ir pačios mažiausios princesės turi svarbių progų. Tai gali būti krikštynos, šventė mokykloje ar draugės gimtadienis. Tuomet prie dailaus sijonėlio ar naujos suknutės puikiai dera kiek plonesnės, gal net raštuotos pėdkelnės. Tokios pėdkelnės geriausiai jei taip pat yra panašios sudėties, tačiau jų tankumas kiek retesnis, todėl jos atrodo elegantiškiau. Svarbią dieną Jūsų mažoji dama atrodys puikiai ir nesušals kojyčių.

Žinoma, geriausiai, jei pėdkelnės mergaitėms yra derinamos ne tik prie aprangos, bet ir prie metų laikų. Ne veltui gamintojai siūlo platų pėdkelnių apsirinkimą nuo itin plonų iki storumo, prilygstančio tvirtoms kelnėms. Skirtingais metų laikais pravartu atsižvelgti į oro sąlygas ir vasarą rinktis lengvesnes, o rudenį ir žiemą – patikimai storas ir šiltas pėdkelnes. Ne tik kurkite savo mažųjų mergaičių stilių, bet ir saugokite jų sveikatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *