Populiariausi – nauji butai pardavimui Vilniuje

butai VilniujeInvestavimas į nekilnojamąjį turtą yra viena seniausių sričių pasaulyje. Tai puiki ilgalaikė investicija su didele grįžtamąja galia. Žinoma, jog labiausiai apsimoka investuoti į šalies sostinėse esančius pasatus, tad ir Vilnius – ne išimtis. Sostinę renkasi ne tik patyrę investuotojai, tačiau ir užsienio svečiai. Butai pardavimui Vilniuje juos vilioja tiek verslo galimybėmis (vėliau galima užsiimti nuoma ar perpardavimu), tiek galimybe gyventi sostinėje.

Populiariausi butai pardavimui Vilniuje išlieka centre ir aplinkiniuose rajonuose. Reikalui esant, jie suremontuojami bei nuomojami ilgesniam ar trumpam laikui, perparduodami. Paskaičiavus, tai gali būti puiki investicija, juolab, kad būstų kainos šiuo metu kyla. O buto nuoma Vilniaus centre apytiksliai kainuoja nuo 800 iki kelių tūkstančių litų. Žinoma, nederėtų pamiršti, jog jie saugomi paveldosaugos institucijų, tad bet kokius pakeitimus tektų derinti su savivaldybe, o tai gali užtrukti.

Išaugus didelių, netradicinių erdvių poreikiui, protinga investuoti ir įsigyti palėpes ar taip vadinamus loftus. Tokie butai pardavimui Vilniuje turi didelę paklausą tarp jaunesnių žmonių, kurie yra laisvi, novatoriški. Todėl idėja gyventi visiškai kitokiame būste juos itin žavi.

Tačiau pamažu pirkėjus vilioja ne tik lengvai ranka pasiekiami gyvenimo centre patogumai. Todėl apsimoka investuoti ir į naujai statomus gyvenamuosius namus. Jie patrauklūs ne tik savo išvaizda, platesnėmis erdvėmis ir geresne gyvenimo kokybe.

  • Naujos statybos namų kiemai uždari,
  • Laiptinės rakinamos,
  • Veikianti signalizacijos sistema,
  • Patogus požeminis garažas,
  • Puikus išplanavimas,
  • Nepriekaištinga santechnikos bei elektros instaliacija,
  • Be to, šilumos sunaudojimo kaštai – žymiai mažesni, nei įprastų gyvenamųjų namų.

Todėl naujos statybos namuose butus perka ne tik Lietuvos investuotojai, tačiau ir kitų šalių verslininkai. Į juos investuoti apsimoka labiausiai. Ypač dabar, kai Vilniuje naujų butų paklausa labai plati, o keliai tvarkomi taip, jog susisiekimas su miestu būtų kuo patogesnis.

Būtent dėl šios priežasties labiausiai apsimoka pirkti butą dar tik statomame name, nes vėliau, įsigijus jį iš perpardavinėtojo, galima sumokėti dvigubai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *