Praktiška ir stilinga grindų danga

grindų dangaKuriant jaukų, bet kartu ir praktišką namų interjerą labai didelės įtakos turi pasirinkta grindų danga, kad ši derėtų ir teiktų estetinį pasitenkinimą. Grindims vertinti tik grožio faktoriaus nepakanka, patvarumas, kokybė ir atitikimas tam tikrai namų zonai, taip pat labai svarbūs.

Norintiems įsirengti šildomas grindis neabejotinai reikia rinktis plyteles, nes šios turi geriausią laidumą. Jos tinka bet kuriai namų zonai nuo virtuvės iki miegamojo, norint sukurti praktišką ir jaukią erdvę. Be to šio tipo grindys yra atsparios subraižymams, drėgmei bei yra lengvai valomos.

Trokštantiems prabangos ar klasikinio stiliaus interjero, siūloma natūralios medienos parketlentės. Jos taip pat tinkamos naudoti kaip šildomų grindų danga, nes pasižymi šiluminės varžos savybėmis. Tačiau ši danga reikalauja žymiai daugiau priežiūros nei plytelės, nes yra jautrios pažeidimams, suraižymams.

Įprastas laminatas taip pat labai praktiška grindų danga ir lengvai įperkama. Tačiau jos pliusai ir minusai labai diskutuotini. Šiuo metu Lietuvoje vis daugiau dėmesio sulaukia ekologiškos laminuotos grindys, kurios pašalina visus nusistovėjusius stereotipus apie laminatą. Ši ekologiška grindų danga –  lengvai prižiūrima ir pakankamai atspari, o įrengimo kaina viena mažiausių. Be to didelė laminatų įvairovė suteikia visišką laisvę kuriant namų dizainą. Tokie tipinio laminato trūkumai kaip dulkių kaupimas, skilinėjimas dėl temperatūrų skirtumo nebėra problema. Ekologiškas laminatas šiltas kaip natūralios medienos grindys, neturi jokių toksinų todėl ypač tinka alergijų turinčių žmonių namuose.

Ypatingomis savybėmis pasižymi liejamos grindys, kurios vis dažniau imamos montuoti gyvenamose patalpose. Norint sukurti netradicinį, menišką interjerą šis dangos tipas tinkamiausias. Liejant grindis galima ne tik atkartoti raštus tipiškus kitoms dangų rūšims, bet ir natūralias nuotraukas ar 3D vaizdus. Taip pat ši danga liaupsinama dėl jos ilgaamžiškumo ir nekenksmingos eksploatacijos.

Tinkamai derinant šių tipų grindų dangas ir pritaikant jas atitinkamoms namų zonoms, galima sukurti labai jaukų, patogų, bet tuo čia išskirtinį ir stilingą namų interjerą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *