Reikalavimai odontologijos klinikai pacientų akimis

odontologijos klinika KauneŠypsena – sielos veidrodis, o norint plačiai šypsotis, dantys yra svarbiausias “atributas”. Pastarieji turi būti laikomi bene didžiausia gamtos bei genetikos dovana, kurios, deja, kai kuriems iš mūsų pašykštėta. Dantų akmenys, kariesas, netaisyklingas sąkandis, kreivi dantys ar kraujuojančios dantenos – tik keletas problemų, keliančių diskomfortą ir verčiančių ieškoti laiko registracijai pas specialistą. Žmonės, gyvenantys didmiestyje, kur valstybinių ir privačių gydymo įstaigų pasirinkimas išties didelis, iš vienos pusės, turi galimybę pasirinkti geriausią specialistą. Kita vertus, kuri odontologijos klinika Kaune gali geriausiai pasirūpinti šypsenos grožiu bei sveikata – atsakingas sprendimas. Atidžiai nagrinėjame skundus bei padėkas internete, teiraujamės pažįstamų rekomedacijų, tačiau galutinį pasirinkimą padarome patys.

Sprendimas, į kurią odontologijos kliniką bei konkretų specialistą kreiptis, padaromas įvertinus keletą svarbių aspektų.

Personalo kvalifikacija bei turimos įrangos kokybė

Sėstis į nepatyrusio odontologo kėdę pasiryžti gali tik patys drąsiausi ar neturintys didelių burnos sveikatos problemų: ar maža bauginančių istorijų, kai, dėl kvalifikacijos bei patirties stokos, odontologas savo darbą atliko netinkamai? Kalniečių odontologijos klinika ragina esamus ir būsimus klientus pamiršti minėtus nuogąstavimus – visas čia dirbantis personalas turi reikiamą patirtį bei kvalifikaciją ir prisiima atsakomybę už atliktų procedūrų rezultatus.

Odontologijos srityje didelę reikšmę turi įrangos kokybė bei šiuolaikiškumas. Patys naujausi prietaisai pajėgūs pastebėti vos tik atsirandančias problemas ir jas efektyviai pašalinti, nesukeliant diskomforto pacientui.

Personalo asmeninės savybės

Odontologų baimė – vienas pagrindinių faktorių, sąlygojančių registracijos vilkinimą (o tai lemia problemos įsisenėjimą). Kad ir kokia moderni odontologijos klinika Kaune bebūtų, dažnam kirba klausimas apie asmenines savybes to žmogaus, į kurio kėdę teks sėstis. Malonus bendravimas, empatija, kantrumas, švelnumas – savybės, kurių pageidauja visi pacientai, o ypač tie, kurie paniškai bijo odontologų.

Galimybė gauti visas reikiamas paslaugas vienoje vietoje

Odontologijos klinika Kaune, teikianti visas paslaugas pradedant burnos higiena bei estetiniu plombavimu ir baigiant ortodontiniu gydymu bei implantacija, neabejotinai sulaukia daugia klientų nei ta, kuri kiekvienos papildomos procedūros atlikimui tegali išrašyti siuntimą į kitą įstaigą.

Kaina

Ne paslaptis, jog odontologijos paslaugų įkainiai yra aukšti. Tai sąlygoja darbo sudėtingumas, specialistų kvalifikacija, naudojamų medžiagų kiekis bei kokybė. Klientai tai suvokia, tačiau ieško kuo patrauklesnio pasiūlymo: odontologijos įstaiga turi garantuoti kokybiškas paslaugas asmenims, turintiems teisę į nemokamą ar dalinai mokamą gydymą bei taikyti nuolaidas tam tikroms asmenų grupėms (pavyzdžiui studentams).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *