Tinkleliai nuo uodų – kiekvieniems namams

tinklelis nuo uodųVabzdžiai mažyčiai, tačiau be galo įkyrūs ir mūsų gyvenimą vasarą padaro sunkesnį. Dėl to tenka ieškoti įvairių sprendimų, kaip jų atsikratyti mūsų namuose. Vienas jų – purkšti chemija. Deja, ne visada tai patikimiausias, nes kai namuose yra mažų vaikų, chemija tampa pačiu blogiausiu variantu. Lipnios gaudyklės nesugaudo jų visų. Lieka tik aklinai užsidaryti langus ir jų neprileisti į namus. Tai irgi keblu, ypač karštais vasaros mėnesiais, todėl prisimenama kita priemonė – tinkleliai nuo uodu.

Tinkleliai nuo uodu yra statomi ant kiekvieno lango rėmo, kad langą atidarius, tinklelis liktų rėme. Tokiu būdu pro jį praeina saulės spinduliai, šiluma, tačiau ne įkyrūs vabzdžiai. Tinkleliai nuo uodu durims yra panašūs į tuos, kurie dedami ant langų, tik didesni. Jie nebijo dažno varstymo, yra kiek patvaresni.

Tinkleliai nuo uodu Kaune yra gaminami jau ne vienerius metus. Tai užsiima langų ir durų gamybos įmonės. Nuo jų turimos patirties priklauso, ar šis produktas yra kokybiškas. Kaunas ilgą laiką vadinamas langų gamybos sostine, tad ten esančios kompanijos tikrai stengiasi gaminti aukščiausios klasės tinklelius. Tinkleliai nuo uodu kaunas su kitomis vabzdžių apsaugos priemonėmis ir patikimai laimi…

Tinkleliai nuo uodų Klaipeda ir kitus miestus pasiekia vos per 1-2 darbo dienas, todėl kauniečių įmonės dirba visoje Lietuvoje.

Kiek jie kainuoja? Tinkleliai nuo uodu kaina kosmine tikrai nenustebins. Viskas priklauso nuo lango arba durų išmatavimų. Tada yra gaminamas įtempimo mechanizmas, nes tinklelius galima pakelti, kaip roletus tuo metų laiku, kai vabzdžių nebėra. Tinkleliai nuo uodu akcija – puiki galimybė sutaupyti. Jas galima rasti gamintojų ir montuotojų interneto puslapiuose, tad teks paieškoti internete kokią valandėlę, kad nepermokėtumėte. Atminkite, kad kaina skiriasi priklausomai nuo tinklelio tipo. Pigiausias – fiksuotas tinklelis, kuris dedamas į rėmą. Durims skirti tinkleliai – brangiausi. Paprastai populiariausi ir optimaliausios kainos tinkleliai nuo uodų yra susivyniojantys. Dar yra naujovių šioje srityje – antialerginiai tinkleliai, sulaikantys ne tik vabzdžius, bet ir dalį žiedadulkių. Kainos skaičiuojamos kvadratiniais metrais.

Tinkliukai paprastai spalvos neturi, nes yra pagaminti iš plonyčių vielučių. Jie gerai praleidžia saulės šviesą, beveik nemeta šešėlio. Tai ne dieniniai roletai ir ne užuolaidos. Tiesiog prie lango viršaus pritvirtinamas volelis su tinkleliu ir sukimo mechanizmu. Prie lango rėmo pritvirtinamos papildomos juostelės, kurios neleidžia tinkleliui plazdėti vėjyje. Tinklelis pritvirtinamas prie apatinės lango rėmo dalies specialiu segtuku, todėl nuo vėjo negali pats pakilti ir palikti langą neapsaugotą nuo vabzdžių. Toks mechanizmas gali pasitarnauti ir kaip nebloga apsauga nuo vaikų, kad jie neliptų ant palangės ir neiškristų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *