Reklamos paslaugos: ką išsirinkti?

reklamos paslaugosTiek jaunam, tiek jau įsitvirtinusiam verslui reklama ir reklamos paslaugos yra labai svarbi veiklos dalis. Nuo seno sakoma, jog geriausia reklama yra rekomendacija, tačiau verslas vis tiek šalia neoficialios reklamos ir gero vardo kūrimo rūpinasi ir kitomis rinkodaros paslaugomis. Įvairios Lietuvos ir užsienio įmonės reklamai išleidžia krūvas pinigų, todėl ne retai nusprendus didinti pardavimus ir plėsti klientų srautus, kyla klausimas, kokios reklamos paslaugos tinka būtent Jums ir kokių jų iš viso yra?

1. Gamyba. Reklamos gamybos paslaugos yra efektyvi, dažniausiai išorinė reklama. Šiai sričiai priklauso ne tik įvairūs reklamos stendai, automobilių apklijavimai, skrajučių, kitų leidinių spausdinimas, bet ir reklamos maketavimo paslaugos, stendai, pristatymai. Kada reikalinga tokia reklama? Praktiškai beveik visada, kuomet norima pranešti apie savo verslą. Be to, kad tokio tipo reklama gali pristatyti Jūsų įmonę, šiandien būtent reklamos gamybos paslaugos dažniausiai naudojamo momentinei reklamai, kuomet norima pranešti apie naujai susikūrusią įmonę, išskirtinius pasiūlymus klientams, akcijas, naujus produktus. Taip pat tokios reklamos paslaugos panevėžyje, Kaune, Šiauliuose ar kitame mieste dažnai užsakomos tuomet, kai pati įmonė yra įsikūrusi kitame mieste, tačiau siekiama sukurti kuo platesnį klientų sąrašą.

2. Reprezentacija. Labai svarbi reklamos rūšis – reprezentacija. Tai savotiškas prisistatymas, kuriam jau nepakanka kelių leidinių ar didelio stendo. Čia jau reikalingi reklamos veidai, pristatymai, konferencijos, renginiai. Dažniausiai tokios reklamos paslaugos panevėžyje ar Vilniuje, nesvarbu, jos yra šiek tiek brangesnės, tačiau tai itin efektyvus būdas pritraukti naujų klientų. Tokiai reklamai gali priklausyti naują produktą pristatantis renginys, įvairūs video filmukai, platinami internete. Itin populiarėjant tokiai reklamai Lietuvoje, daugėja kasmetinių renginių, kurie tarsi prisideda prie visuomeniškos veiklos, tačiau šalia to reklamuoja tam tikrą prekės ženklą.

3. Savaiminė reklama. Kartais reklamos paslaugos gali būti suteikiamos visiškai nemokamai ir nė nežinant, kad tai reklama. Taip elgiamasi tuomet, kai įmonėje kuriama įmonės  politika, vidinė atmosfera. Stiprūs verslininkai visuomet skatina savo darbuotojus prisiminti, jog jie visur atstovauja įmonę, motyvuojama pasitikėti savo darbo vieta, darbuotojams sukuriamas pasitikėjimo jausmas. Taip jie savaime jaučiasi atsakingi už savo darbovietę, natūraliai ima norėti apie ją kalbėti ir girdėti tik gera, dalintis gražia darbo patirtimi. Tokios reklamos paslaugos kainos nėra, tačiau tai itin efektyvi savaiminė reklama.

4. Pristatomoji. Labai svarbios reklamos paslaugos, kurias teikia specialistai, kuriantys reklamų įvaizdį. Tam reikalingos reklamos dizaino paslaugos, stilistai, viešųjų ryšių specialistai. Šie žmonės žino, kaip sukurti įmonės įvaizdį, kuris žavėtų klientus ir partnerius. Kartais verslininkai netikėtai apstebi, kaip reklamos dizaino paslaugos praverčia ne tik pristatant naujus produktus, bet ir kuriant jaukų ir pasitikėjimą klientams kelianti biuro interjerą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *