Renkuosi plastiką – saugoju gamtą?

plastikiniai langai vilniujeIki šiol buvo manoma, kad plastikas ir darna su gamta nėra suderinama, tačiau laikai keičiasi, technologijos modernėja, o plastikiniai langai pradėti gaminti be švino. Lango profilio sudėtyje esančios medžiagos nėra toksiškos, o kiekvienas plastikinis langas išsaugo vieną medį.

Profilis be švino

Jau gerą dešimtmetį net ir plastikiniai langai pigiau gaminami iš specialaus PVC profilio. Modernios technologijos leidžia plastiką gaminti be švino ir tai padeda išspręsti ne tik aplinkosaugines problemas, tačiau ir puikų patalpų mikroklimatą.

Tokie plastikiniai langai naudoti gali būti perdirbami žaislų ir įvairių pakuočių gamybai. Atidesnis skaitytojas visai pagrįstai paklaus kaip profilio gamybos moderni technologija veikia jo ilgaamžiškumą arba taip išdidžiai linksniuojamą kokybę. Tačiau gamintojai tikina, o vartotojai patvirtina, kad plastikas be švino suteikia langui dar didesnio patvarumo, atsparumo išoriniam poveikiui, bei suteikia ilgaamžiškumo. Gamintojų tokie plastikiniai langai vilniuje, plastikiniai langai kaune ar plastikiniai langai panevezyje, ar kitur yra baltesni ir blizgesni nei įprastai.

Kiekvienas gamintojas savo prekę praturtina papildomomis funkcijomis. Tai gali būti savaiminio vėdinimo sistema, trijų ar net keturių padėčių lango konstrukcija.

Vienas langas – vienas medis

Gamtosaugininkai primena, kad pasirinkti plastikiniai langai vilniuje išsaugo vieną medį miškuose. Gamintojai sako, kad plastikiniai langai skaiciuokle yra individuali ir galima teigti, kad pasirinkti plastikiniai langai vilniuje išgelbėja daug daugiau medžių.

Kita vertus tokie be švino plastikiniai langai ispardavimas dažnai skelbiami, norint realizuoti užsilikusią produkciją. Jo metu galima rasti įvairiausių spalvų profilio langų. Nors balti, pilki, juodi ir rudi iki šiol neužleidžia lyderio pozicijų.

Apie plastiką be švino kalbame kaip apie kokią panacėją. Vis dėlto, tenka pripažinti, kad Europos Sąjungos komisijos patvirtinti reikalavimai įpareigoja visus importuojamus ir eksportuojamus gaminius žymėti CE ženklu. Šis žymėjimas rodo, kad gaminys yra nekenksmingas. Tik CE raidėmis papuošti plastikiniai langai vilniuje gali būti parduodami. Nepaisant to kur ir iš ko Jūs juos nusprendėte įsigyti (ar tai būtų plastikiniai langai skelbiu portalas, ar paieška pagal plastikiniai langai vilnius akcija paieškos žodžius).

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *