Segmentinė tvora: kaina ir kokybė

tvora kainaJei turite nuosavą erdvę ir ketinate ją aptverti, ko gero jau teko pastebėti, kad tvorų gamintojai siūlo labai platų tvorų pasirinkimą. Visgi, dažniausiai nuo to, kokia išsirenkama tvora, kaina gali šiek tiek skirtis. Todėl šiandien norime pasiūlyti itin paprastą būdą sutaupyti įsirengiant tvorą – rinktis pigų ir patikimą gaminį – tai segmentinė tvora.

Tokios tvoros pagrindinis privalumas – maža kaina ir paprastas montavimas. Būtent dėl to, kad ji gaminama iš nesudėtingai gaunamų ir nebrangių medžiagų, tai ekonomiška tvora, kaina jos tikrai nesieks medinės ar metalinės tvoros standartų.

Segmentinė tvora – tai šiuolaikiškas tvoros tipas. Ji šiek tiek primena metalinę tinklinę tvorą, tačiau yra labai tvirta. Tokio tipo tvoros sujungiamos iš atskirų segmentų. Jie yra sudaryti iš tvirtų vielų ar jas primenančių dalių. Dažniausiai tvoros viršuje yra sutvirtinimai. Atskiri segmentai jungiami ant stulpų, esančių tarp segmentų. Šie stulpai įbetonuojami ir jie tampa tvoros atrama. Nuo kokybiško jų parengimo priklauso ir tvoros patikimumas.

Be to, tokio tipo tvoros pigesnės ir dėl to, kad yra lengvai ir paprastai surenkamos. Logiška, kad darbuotojų darbas kainuoja priklausomai nuo užduočių sudėtingumo ir atlikimo laiko. Taigi jei montuojama paprastai surenkama tvora, darbuotojams nereikia ilgai dirbti, jie darbus gali atlikti greitai. Todėl ir jų kaina bus žemesnė.

Be to, besidomintiems tvoromis, ypač norint aptverti didžiules teritorijas, reikėtų pasidomėti apie tvorų leidimus. Taip jau yra, kad egzistuoja tvorų tvėrimo įstatymai ir taisyklės, kurių privalu laikytis. Jei leidimus bandysite gauti tiesiai per savivaldybę – tai gali užtrukti nemažai laiko ir kainuoti šiek tiek pinigų. Tuo tarpu pigesnis būdas – tiesiog pabendrauti su kaimynais ir gauti leidimą iš jų statyti tvorą. Taip Jūs būsite tikri, kad niekam nebus staigmena jūsų tvora, kaina taip pat bus mažesnė, nes nereikės grūstis eilėse ir mokėti už papildomus leidimus.

Be to, atminkite, kad tvora kainuos pigiau, jei būsite apdairūs. Nuo to, kokioje vietoje tveriama tvora, kokio ji aukščio ir matomumo, priklauso ir tai, ar jai nebus taikomi papildomi reikalavimai. Pavyzdžiui, ar nebus reikalaujama net viso statybų projekto. Geriau apie tai pasidomėti iš anksto, kad galėtumėte sutaupyti pinigų ir laiko. Galbūt Jūsų užmojai brangiai kainuotų, tačiau juos paderinus galima išlaikyti idėją ir sutaupyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *