Madingi vestuviniai žiedai: kaip jie atrodo?

vestuviniai žiedaiItin didelė vestuvinių žiedų pasiūla stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Nors puošnūs žiedai kuriami įvertinus individualius jaunavedžių pageidavimus, rinkoje pastebimos tam tikros tendencijos, formuojančios bendrąsias vestuvinių žiedų pasiūlos taisykles. Tiesa, specialistai primena aklai nesivaikyti tendencingų pasiūlymų ir vestuvinius žiedus rinktis atsakingai, t. y. įvertinti ne tik šios dienos, bet ir ateities poreikius – nepamirškite, vestuviniai žiedai – tai vienas iš nedaugelio papuošalų, kuriuos nešiosite visą gyvenimą.

Stebint naujausias žiedų pasirinkimo tendencijas, pirmenybė skiriama griežtoms geometrinėms formoms. Dažniausias pasirinkimas – keturkampio formos dirbiniai arba žiedai, sudaryti iš daugybės smulkių kvadratėlių. Pastarieji gali būti puošiami deimantais arba būti be jų. Vertinant metalo pasiūlą, jau kelerius metus iš eilės didžiausiu pirkėjų dėmesiu mėgaujasi balto aukso vestuviniai žiedai. Tiesa, sparčiai populiarėja rausvo aukso dirbiniai. Nemaišykite minėtojo metalo su raudonuoju auksu – į populiarumo viršūnę kopia švelniai rožiniai dirbiniai, žavintys savo elegancija ir jaukia prabanga. Beje, itin daug klausimų metalo atspalvis kelia dailiosios lyties atstovėms, kadangi vis dar sklando mitai, tvirtinantys, kad vestuviniai žiedai privalo derėti prie kitų kasdien nešiojamų papuošalų, pvz., jei pasirinkote tradicinio – geltono aukso – žiedus, turite puoštis ir geltono aukso auskarais, grandinėlėmis ar apyrankėmis. Tai pasenęs požiūris – šiandieniniai mados sprendimai paremti skirtingų metalų derme.

Ilgą laiką buvo manoma, kad vestuviniai žiedai, puošiantys jaunosios ir jaunojo rankas, turi būti idealiai vienodi. Laikams keičiantis vis didesnis dėmesys skiriamas individualiam pasirinkimui, t. y. moterys renkasi švelnesnio dizaino dirbinius, puošiamus deimantinėmis akutėmis, o vyrai vertina tradicinius gaminius, pirmenybę skirdami platiems žiedams. Beje, vertinant praktiškumo standartus, vis dažniau perkami sužadėtuvių ir vestuvių žiedų komplektai, t. y. parenkami tarpusavyje derantys dirbiniai, nekeliantys dermės klausimo ateityje.

Pastaraisiais metais ypatingas dėmesys skiriamas individualaus dizaino dirbiniams, t. y. atsisakoma gamyklinių žiedų, parduodamų visose prekybos vietose. Kitaip sakant – ypatingai progai ieškoma ypatingų dirbinių. Tiesa, žiedų gamyba – sudėtingas ir specifinių žinių reikalaujantis darbas, todėl pageidaujantiems išties kokybiškų rankų gamybos papuošalų, rekomenduojama bendradarbiauti su šios srities profesionalais. Vienas prasčiausiai įgyvendintų sprendimų – stori žiedai (stori nereiškia platūs!). Paprastai žiedų plotį didina prastai įdėti akmenukai. Prastos kokybės žiedai yra nelygūs ir gali turėti įdubimų. Apskritai, vertinant šiandieninę vestuvinių žiedų rinką, vis dažniau pasirenkami minimalistinio dizaino dirbiniai, kurių estetinės savybės bus vertinamos ir po dešimties metų, t. y. atsisakoma išskirtinių detalių, raižinių ir sudėtingų konstrukcijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *