Stogo plėvelė: dažniausiai padaromos klaidos

stogasEsate tikras, kad gana nesunkiai pats sumontuosite stogą? Taip, šiuo metu internete tikrai labai daug patarimų ir net toks sudėtingas darbas kaip stogo plėvelės montavimas gali būti detaliai paaiškinamas. Visgi, siūlome negaišti savo laiko ir pabandyti išvengti klaidų iškart kreipiantis į specialistus, kurie pasiruošę visus darbus atlikti už jus.

Tik patirtis padeda garantuoti, kad neliks klaidų, kurios vėliau Jums gali brangiai kainuoti. Tie, kurie ieško – randa, tad siūlome pasisamdyti profesionalus.

Na o mes pateikiame dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurias sukelia stogo plėvelės montavimas.

Kaupiasi drėgmė. Netinkamas stogo plėvelės montavimas dažniausiai sukelia labai daug problemų, kurių tvarkymas vėliau papildomai kainuoja. Būtent todėl labiausiai ir rekomenduojame kreiptis į profesionalus, kurie visus darbus atliks už jus. Dažniausiai drėgmė atsiranda tuomet, kai plėvelė yra blogai užklijuojama ir lieka tarpai. Būtina juos surasti ir visiškai užsandarinti, kadangi tik taip galite užsitikrinti, kad galiausiai tinkamai uždėta plėvelė. Toliau – tinkamas stogo dangos dėjimas.

Plėvelė praleidžia vandenį. Jeigu tik kaupiasi drėgmė – problema nėra itin didelė. Žinoma, ją sutvarkyt reikia, tačiau pati problema ne tokia opi kaip kas vandenį praleidžianti plėvelė. Pasitaiko atvejų, kad montavimo metu plėvelė būna paprasčiausiai sumontuota ne ta puse. Todėl to rezultatas yra vandens pralaidumas. Taip pat reikėtų rinktis trijų sluoksnių plėvelė, kad apsauga būtų didesnė.

Varveklių gausa. Jeigu greta latakų kiekvieną žiemą susidaro labai didelis kiekis varveklių – reiškia plėvelės montavimo metu taip pat buvo susidurta su tam tikromis problemomis. Vėlgi, dažniausiai palikti tam tikro brokai, kurie ir sukelia tokį rezultatą. Galbūt palikta nekokybiška ventiliacija? Čia pasakyti gali jau tik profesionalai.

Stogo plėvelės montavimas yra atsakingas žingsnis. Būtent todėl rekomenduojama jį palikti tiems, kurie geriausiai išmano visas detales ir gali garantuoti, jog ne tik plėvelės tiesimas, tačiau ir visos kitos konstrukcijos bus visapusiškai atliktos.

Jau geriau kartą skirti kiek didesnę investiciją ir ilgesnį laiką džiaugtis nauda, nei bandyti sutaupyti ir vėliau papildomai investuoti norint susitvarkyti su klaidomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *