UAB steigimas be jokio streso

UAB steigimasUAB steigimas – populiari ir labai naudinga paslauga būsimajam verslininkui, kuris dar yra visiškai „žalias“ šioje srityje ir nėra tikras, nuo ko pradėti savo verslo įforminimą.  Taigi, ne veltui sakoma, kad geriau nekišti savo nosies ten, kur nieko nežinai. Jei atsakingą įmonės steigimo procedūrą patikėsite profesionalams, galėsite būti tikri, kad viskas bus atlikta teisingai ir tvarkingai, o patiems neteks švaistyti savo brangaus laiko, klaidžiojant po painias biurokratines džiungles, ir nerimauti, kad, pildydami dokumentus, privėlėte klaidų.  Šį laiką geriau skirkite sėkmingo verslo strategijos kūrimui.

UAB steigimas – tai krūva dokumentų, kuriuos reikės paruošti patiems, jei nuspręsite nepasinaudoti profesionalių įmonių steigėjų paslaugomis. Įmonių steigėjai – tai įmonės, kurios būsimiesiems verslininkas teikia įmonių steigimo paslaugas. Taigi, jums reikės užsiregistruoti registrų centre, VMI ir PVM registre, o ką jau kalbėti apie notaro patvirtinimą, kurio gali tekti laukti ilgiau, nei planavote. Be abejo, šis procesas kelia nerimą ir baimę suklysti, nesutvarkyti dokumentų tinkamai. Būtent patiriamas stresas ir laiko kaštai yra pagrindinės priežastys, kodėl vertėtų kreiptis į profesionalus.

Tiesa, yra skeptikų, kurie teigia, kad visa reikalinga informacija, susijusi su UAB steigimu, yra prieinama internete. Tikrai taip, tačiau šiuo metu virtualioje erdvėje labai daug perteklinės informacijos, todėl atsirinkti patikimus, kokybiškus ir suprantamus šaltinius gana sudėtinga, ypač tada, kai tai darote pirmą kartą. Be to, UAB steigimas tampa gana komplikuotu procesu, kai reikia nurodyti įmonės buveinės registracijos adresą. Nuomojamo buto šeimininkai retai duoda tam leidimą, jei patalpa, kurią išsirinkote, yra įkeista, leidimo joje steigti įmonę tenka prašyti iš kreditoriaus, todėl UAB steigimo procesas, kuris paprastai trunka iki 5 darbo dienų, gali užsitęsti. Tuo tarpu, dalis profesionalių įmonių steigėjų už papildomą mokestį gali suteikti buveinės registracijos adresą.

Vienintelis dalykas, kuriuo teks pasirūpinti pačiam – originalus UAB pavadinimas ir pradinis kapitalas, kuris šiuo metu siekia 2.5 tūkstančius eurų. Taigi, viską apibendrinant galima teigti, kad UAB steigimas nesudėtingas procesas, jei juo rūpinasi patyrę profesionalai, kurie visus taškus ant „i“ sudėlios už jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *