Vestuvinės suknelės. Nuomotis verta, nes…

vestuvinės suknelėsTikriausiai nemaža dalis nuotakų, pamačiusios, kiek laiko ir pastangų reikalauja pasiruošimas svarbiausiai gyvenimo dienai, pagalvoja, jog mielai atsuktų laiką atgal ir dar kartelį gerai pagalvotų prieš ištardamos tą lemtingąjį sutikimo žodį…Praėjus tam tikram laiko tarpui po vestuvių ir įspūdžiams “susigulėjus”, suvokiama, jog galbūt dalis dalykų buvo perdėtai sureikšminti ir viską būtų buvę galima daryti kur kas paprasčiau, patausojant savąsias nervų ląsteles (kad ir užsukus į interneto svetainę www.vestuviukarstine.lt – vietą, kurioje savo paslaugas pristato įvairių vestuvėms aktualių paslaugų teikėjai). Na, bet yra kaip yra – visos nuotaikos turi tai išgyventi. Vestuvinės suknelės – vienas iš aktualiausių klausimų. Tai – šventės akcentas, svarbus ne tik tą dieną, bet ir kaskart žiūrint į nuotraukas ar vaizdo medžiagą.

Prieš renkantis konkretų suknelės modelį, reikia apsispręsti, kokiu būdu pastaroji bus įsigyjama. Vestuvinių suknelių nuoma – vienas iš pasirinkimų. Svarstote apie šį variantą? Štai pagrindiniai privalumai.

Kaina

Dalis skaitančiųjų tikriausiai puls paneigti šį teiginį: juk nuoma – tai pinigų išmetimas į vandenį! Dauguma moterų sprendimą pirktis suknelę argumentuoja ketinimu vėliau ją parduoti. Tačiau tai pavyksta toli gražu ne visoms, o ir kainą tenka gerokai nuleisti. Dažniausiai vestuvinės suknelės taip ir lieka kaboti spintoje. Mielas sentimentas? Galbūt. Dukrai bus smalsu žvilgtelėti į apdarą, kuriuo vestuvių dieną vilkėjo mama, tačiau tuo viskas ir baigsis. Pakitusios mados tendencijos, individualus skonis, figūros ypatumai lemia, jog pastaroji vargu ar rinksis šią suknelę savosioms vestuvėms. Žiūrint į vestuvinių suknelių pardavimo ir nuomos kainas, akivaizdu, jog pastarasis variantas pigesnis.

Pačių įvairiausių ir naujausių modelių prieinamumas

Naujausios kolekcijos vestuvinės suknelės kaina (ypač jei tai – žinomo dizainerio kūrinys) gali šokiruoti. Renkantis nuomos variantą, pastaroji yra įkandama kur kas didesnei daliai nuotakų.

Išsinuomoji – ir daugiau jokių rūpesčių!

Vestuvinių suknelių nuomos salonai, suteikdami tam tikras papildomas pastangas, sutaupo daug jaunosios laiko. Tai – valymo ir siuvėjos paslaugos, papuošalai bei kiti vestuviniai atributai vienoje vietoje. O kur dar neįkainojamos profesionalios konsultacijos apie apatinio trikotažo ar pėdkelnių pasirinkimo subtilybes!

Taigi, pasirinkus vestuvinių suknelių nuomos variantą, dėl mažesnės kainos atsiveria platesnis modelių asortimentas. Negana to, tai – puikus laiko taupymo metodas, išvengiant papildomų paslaugų teikėjų paieškos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *