Vaizdo registratorius – būdas sumažinti draudimo įmokas

vaizdo registratoriaiGalbūt kai kurie jūsų jau yra pastebėję nedideles kameras kai kurių automobilių priekiuose, prikabintas taip, kad filmuotų, kaip vairuoja transporto priemonės savininkas. Šios kameros yra vaizdo registratoriai

ir kolkas daugiausia yra naudojamos filmuoti vairavimo pamokoms vairavimo mokyklose ir vairavimo egzaminams vairuotojo teises išduodančiose įstaigose. Nors dėl šios priežasties daugelis vairuotojų vaizdo registratorius sieja tik su vairavimo egzaminų laikymu, tačiau vaizdo registratoriai turi žymiai platesnį panaudojimą, kuris gali atnešti naudos ne tik tam tikrų įmonių savininkams, bet ir bet kuriam kitam vairuotojui.

Didėjant infliacijai, didėja ir automobilių draudimo kaina, ypač jei esate jaunas vairuotojas ar automobilis yra naujas. Dažniausiai yra įprasta naudotis dviejų draudimo firmų paslaugomis: privalomu valstybiniu ir vairuotojų tarpe itin paplitusiu Kasko draudimu, tačiau dėl didelių mėnesinių įmokų daugelis vairuotojų vis dažniau pasirenka draustis tik valstybiniu draudimu. Jei didelės automobilių draudimo kainos jums visgi yra sunkiai įkandamos, tačiau vis tiek norite, kad eismo įvykio ar vagystės atveju jūsų turtu, tiksliau, jūsų automobiliu, būtų pasirūpinta kuo geriau ir žala atlyginta kuo greičiau, vaizdo registratorius gali būti puiki pagalba. Kadangi jūsų automobilyje įtaisytas vaizdo registratorius filmuotų kiekvieną jūsų kelionės automobiliu akimirką ir eismo įvykio atveju dėl to būtų lengviau išsiaiškinti, kas dėl jo buvo kaltas, įsirengę vaizdo registratorių savo transporto priemonėje mokėtumėte už draudimą mažiau. Todėl vaizdo registratoriaus įmontavimas automobilyje ne tik padėtų jums tapti atidesniu vairuotoju, bet ir palengvintų draudimo įmonės bei policijos darbą eismo įvykio metu, bet ir padės jums sutaupyti pinigų.

Taigi, jei iki šiol manėte, kad vaizdo registratoriai yra skirti tik vairavimo egzaminams ir pamokoms, klydote. Vaizdo registratorius gali būti puikus būdas ne tik pačiam stebėti, kaip jūs vairuojate ir tapti atidesniu vairuotoju, bet ir susimažinti savo draudimo įmokas.

Todėl nedvejokite ir įsigykite vaizdo registratorių bei įsimontuokite jį savo transporto priemonėje, taip užtikrindami saugią savo ir šeimos kelionę bei galimybę eismo įvykio atveju išvengti nesusipratimų ir neteisingų apkaltinimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *