Perkraustymo paslaugos: ko reikia kraustantis?

perkraustymo paslaugosPersikėlimas į naujus, erdvesnius namus ar biurą išties jaudinantis įvykis, tačiau jį lydį begalė darbų ir rūpesčių. Perkraustymo paslaugos jums suteikia galimybę greitai ir saugiai visus daiktus pervežti į naują vietą, tačiau daugiausiai laiko suryja daiktų pakavimas, kuris gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Taigi, aptarkime kokiomis priemonėmis turėtumėte apsiginkluoti, kad persikėlimas vyktų sklandžiai ir operatyviai.

Pasirūpinkite dėžėmis iš anksto

Savo namuose tikrai atrasite vieną kitą dėžę nuo buitinės technikos, tačiau jų tikrai nepakaks visiems daiktams susidėti. Dėžių galite įsigyti kanceliarinių prekių parduotuvėje arba nemokamai pasiimti iš prekybos centrų. Juk didieji prekybos centrai kiekvieną dieną gauna produktus, sukrautus į dėžes, todėl jiems jų tikrai netrūksta ir nesivaržydami jas atiduoda tiems, kam reikia. Beje, kai kurios perkraustymo įmonės pačios pasirūpina, kad jų klientai turėtų pakankamai dėžių savo daiktams susidėti. Tiesa, nesirinkite pačių didžiausių, nors jose telpa ir labai daug daiktų, tačiau tokias dėžes sudėtinga pakelti, jei jos bus pilnai prikrautos, ar patogiai paimti.

Maišai – patalynei ir drabužiams

Maišuose labai patogu pergabenti minkštus daiktus: drabužius, patalynę, pliušinius žaislus bei kitus tekstilės gaminius. Plastikinių maišų galite įsigyti artimiausiame prekybos centre, o jei nesinori namo tempti krūvos maišų, rinkitės didelės talpos šiukšlių maišus. Svarbiausia, kad jie neskleistų aštraus ir nemalonaus kvapo, nes jis gali įsigerti į drabužius. Be to, labai svarbu, kad maišai būtų tvirti, juk nesinori, kad tempiant patalynę iš penkto aukšto, prakiurtų jo dugnas ir viskas atsidurtų ant žemės. Lygiai ta pati taisyklė galioja iš šiukšlėms. Šiukšlių išvežimas iš namų reikalauja tvirtų ir patikimų maišų, kurių nebūtų baisu nešti.

Pakavimo plėvelė – ne tik maistui

Lipni plona plėvelė puikiai pasitarnaus paveikslų bei veidrodžių pakavimui. Beje, ja apvyniokite ir baldų kampus, atsikušusias dalis bei rankenėles. Taip būsite tikri, kad perkraustymo metu jūsų daiktai bus apsaugoti nuo pažeidimų.

Beje, kai kada perkraustymo paslaugos neapsiriboja daiktų pervežimu iš taško A į tašką B, yra įmonių, kurios už jus supakuos daiktus specialiomis medžiagomis ir pasirūpins, kad jie saugiai pasiektų naujus namus ir ofisus. Atminkite, kad po kraustymosi lieka galybė šiukšlių, todėl būtų idealų, kad šiukšlių išvežimas būtų atliktas tos pačios perkraustymo įmonės. Vienu šūviu nušausite du zuikius.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *