Vandens batutai – pramoga, skirta tiek vaikams, tiek suaugusiems

vandens batutai

Atrodo, poilsiautojus, kurie kone už kiekvieno kampo gali pasinaudoti pasiūlymu išbandyti vieną ar kitą pramogą, nustebinti kažkokia naujiena yra labai sunku. Tačiau…pabandykime! Ar esate bent girdėję, kas yra vandens batutai, o gal teko šiuos išbandyti ir savo „kailiu“? Tai – daugybė batutų, išdėliotų vandenyje ir sudarančių savotišką kliūčių ruožą, kurį įveikti, patikėkite, tikrai reikia pasistengti!

Vandens batutai yra orientuoti į įvairių tikslinių grupių pramogas. Tiesa, nepaisant to, jog vandens batutų parkų administracija skiria didelį dėmesį savo lankytojų saugumui, yra numatytus ir minimalus lankytojų amžius – nuo 6 metų. Tačiau net ir gerokai vyresni vaikai gali pramogauti tik su tėvų priežiūra (maža kas, juk vanduo – pavojinga stichija). Tai pat reikalingi ir bent minimalūs plaukimo įgūdžiai. Jei šeimoje yra skirtingo amžiaus vaikų, vyesnieji galės linksmintis šokinėdami ant batutų, o jaunesniems šeimos nariams parke pramogų tikrai nepritruks.

Vandens batutai – pramoga, kurią išbandę suaugusieji tikrai nenusivils.  Priklausomai nuo konkretaus batutų parko, lankytojams įprastai yra siūlomos skirtingo sudėtingumo trasos, kurios atitiks tiek mėgėjų, tiek ir ekstremalių pojūčių ieškančių lankytojų poreikius. Ši pramoga puikiai tinka ne tik paįvairinti vasaros vakarus ar atostogas, tai – puiki idėja švenčiant bernvakarius, mergvakarius, gimtadienius, įmonės vakarėlių ar kitų asmeninių švenčių metutu. Sutikite, jog batutai ant vandens – šis tas naujo. O neišbandę negalėsite pasakyti, ar daugumos nuomonė, jog tai – puiki pramoga, yra teisinga. Tiesa, norintieji batutų parke linksmintis su didesne grupe, turėtų pasirūpinti išankstine rezervacija pramogai. Maža kas, juk pasilinkminti norinčiųjų yra daug, o batutai – ne guminiai!

Vandens batutų parkai įprastai kuriasi strategiškai šiai pramogai tinkamose vietose, kuriose yra  vandens telkiniai bei didelis poilsiautojų srautas. Aišku, pramogai populiarėjant, galima spėti, jog žmonės į vieną ar kitą vietą vysta kaip tik dėl to, jog pastarojoje yra galimybė pašėlti ir ant vandens batutų. Šiaip ar taip, vasara ir atostogos yra labai trumpos, tad kiekvieną šio nuostabaus meto dieną būtina išnaudoti prasmingai. Taip, jog įspūdžių būtų „pasikrauta“ visiems metams!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *