Žiemiško moteriško įvaizdžio kūrimas

Žiemos sezonas ne vienai iš mūsų dažnai sukelia didelį galvos skausmą ir stresą, kadangi po šiltesnių orų mes turime apsigaubti daug storesniu drabužių sluoksniu, kuris mums padėtų nesušalti. Tačiau iš tikrųjų viskas neturėtų būti taip sudėtinga ir komplikuota – ypač, kai žiemos sezonu mes turime galimybę sluoksniuoti drabužius ir pasipuošti pačiais įvairiausiais raštais bei tekstūromis. Žinoma, pradžioje visuomet gali atrodyti, jog tai padaryti nebus lengva, tačiau viskas priklauso tik nuo jūsų nusiteikimo.

Visuomet galima atrasti stiliaus sprendimų ir pasisemti įkvėpimo iš šalies, tokiu būdu suformuojant ne tik stilingą, tačiau kartu ir labai komfortišką bei jaukų žiemišką įvaizdį, kuriuo jūs būtumėte visapusiškai patenkintos ir galėtumėte tuo mėgautis. Todėl jei šiuo metu žvelgdamos į savo drabužių spintą jūs jaučiatės patekusios į keblią padėtį ir susiimate už galvos vien pagalvojusios, kaip jums reikės suformuoti tinkamą žiemišką įvaizdį, skubame jus supažindinti su keliais naudingais žiemiškam įvaizdžiui skirtais patarimais.

Pasirinkite labiausiai patinkantį drabužį

Toms, kurios nežino, nuo ko vertėtų pradėti, pirmiausia rekomenduojama išsirinkti vieną svarbiausią ir jums labiausiai patinkantį drabužį, kurį tikrai norėtumėte dėvėti. Galbūt tai bus žieminė striukė, paltas, megztinis, kepurė ar netgi šalis. Visų svarbiausia, kad atrastumėte tai, kas jums patinka. Tuomet padėkite jį į šalį ir pasiruoškite planuoti likusią savo garderobo dalį.

NAUDINGA: Platų moteriškų žieminių striukių asortimentą rasite https://sidonas.lt/17-striukes.

Suformuokite pagrindinį sluoksnį

Kai jau turėsite jums labiausiai patinkantį drabužį, vertėtų sugrįžti į pradžią ir kurti savo aprangą pagal jį. Susikūrusios pagrindinį sluoksnį galėsite suplanuoti viršutinį ir apatinį drabužius, kad jie derėtų su jūsų pasirinktu pagrindiniu ir jums labiausiai patinkančiu drabužiu. Tokiu būdu formuoti pagrindinį drabužių sluoksnį jums turėtų būti gerokai lengviau, nes žinosite į kokias spalvas jūs turėtumėte atsižvelgti, kokie audiniai galėtų geriausiai tikti ir kaip galėtumėte užtikrinti, kad jums būtų ne per daug šilta ir kartu nešalta.

Šilumos suteikiantys akcentiniai sluoksniai

Šiuo atveju reikėtų pagalvoti apie liemenes, megztinius ar kitus papildomą sluoksnį padedančius sukurti drabužius, kurie kartu būtų ir stilingi. Pavyzdžiui, galite pasirinkti ilgesnius megztinius iki kelių arba kardiganą, kurie iš tiesų suteiks aprangai apimties ir sluoksnių. Toms, kurios mėgsta sukneles, šiuo atveju galima ant pagrindinio sluoksnio pridėti suknelių ir sukurti moterišką žiemos įvaizdį.

Stilius su baigiamaisiais akcentais

Šiame žiemiško įvaizdžio formavimo etape reikėtų pasirinkti paskutinį žieminių batų, kepurių, papuošalų, šalikų ar švarkelių sluoksnį, kad iš tiesų užbaigtume savo įvaizdį. Tam, ką jūs nuspręsite pasirinkti, įtakos turės ir ankstesni jūsų suformuoti drabužių sluoksniai, kadangi jūs pačios jausite, kiek šilumos jums pakanka ir kaip galėtumėte būti visiškai tikros, kad šaltomis žiemos dienomis jausitės komfortiškai ir jaukiai.

Sluoksniavimas visuomet yra labai puikus sprendimas, kad atšilus dienai kai kuriuos drabužius galėtumėte lengvai nusiimti, o vėliau, jei reikia, vėl juos pridėti, todėl turėsite universalų žiemos garderobą, kuriuo galėsite vilkėti ir šiltuoju metų laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *