AGN automobilių stiklai: kaip vyksta automobilio stiklo remontas

stiklo remontas

Įdaužą, dar vadinamą “žvaigžde”, priekiniame automobilio stikle turi gana dažnas automobilis. Dažniausiai ji atsiranda nesilaikant tinkamo atstumo nuo priekyje važiuojančio automobilio, kai padanga “pagauna” nedidelį akmenėlį ir sviedžia jį į iš paskos važiuojantį automobilį. Dėl laminuoto stiklo savybių, tokia įdauža ne būtinai reiškia, kad stiklą reikės keisti – automobilio stiklo remontas tokioje situacijoje gali būti tinkama išeitis, tačiau reikia nepamiršti, kad bet koks stiklo pažeidimas mažina jo atsparumą smūgiams, drėgmei, temperatūrų kaitoms. Vos tik atsiradus įdaužai reikėtų ją užklijuoti lipnia juosta, ar lipduku – tokiu būdu išvengsite nešvarumų patekimo į įdaužą. Bet kuriuo atveju tokį pažeidimą reikėtų nedelsiant remontuoti, kadangi dėl įvairių aplinkos veiksnių jis gali išplisti neprognozuojama kryptimi ir apriboti matomumą. Paaiškinsime Jums, kaip vyksta automobilio stiklo remontas.

Visų pirma įdauža turi būti kruopščiai išvalyta. Net plika akimi nematomi nešvarumai sutrukdyti tinkamai sutvarkyti įdaužą ir teks grįžtį į vietą, kurioje stiklą remontavote su priekaištais meistrams. “AGN automobilių stiklai” naudoja modernius prietaisus, leidžiančius net smulkiausius darbus atlikti itin tiksliai.

Kai įdauža išvalyta, joje turi būti sukurtas vakuumas, kad kiekvienas įtrūkimas galėtų būti užpildytas specialia medžiaga, vadinama „polimerinės medžiagos mase”. Ji specialaus, būtent šiam darbui pritaikyto švirkšto pagalba, įšvirkščiama į ertmes, atsiradusias dėl stiklo susidūrimo su kietu objektu, ir jose tolygiai pasklinda. Vėliau minėta masė specialia ultravioletinių spindulių lempa kaitinama tam, kad taptų permatoma ir įgautų atsparumą ir vientisumą. Sukietinus masę imamasi jos poliravimo, kad stiklo paviršius taptų visiškai lygus.

AGN automobilių stiklai” užtikrina šimtaprocentinę kokybę tiek keičiant automobilio stiklą, tiek jį remontuojant. Atsiradus įdaužai nedvejokite – atvykite pas mus ir išvenkite stiklo keitimo. Turėkite omenyje, kad net ir nesant dideliems temperatūrų svyravimams, įdauža gali skilti nors ir per viso stiklo ilgį, kadangi važiuojant kėbulo vibracijai pažeistas stiklas tampa daug mažiau atsparus. Pabrėžtina tai, kad automobilio stiklo remontas veiksmingas ir galimas tik tuo atveju, jei įdauža mažesnė, nei 2,5 cm.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *