Dailaus užpakaliuko paslaptis

 Moterys nori būti gražios nuo… iki. Svarbu ne tik lygi ir švytinti oda, žvilgantys plaukai, bet ir kūno linijos. O čia svarbią reikšmę turi sėdmenys. Dailus ir stangrus užpakaliukas suteikia moteriškumo, pasitikėjimo savimi ir leidžia jaustis patenkintoms savo išvaizda. Kaip to pasiekti? Pasidalinsime keliomis dailaus užpakaliuko paslaptimis.

  • Sportas

Sportas naudingas visoms kūno sritims. Sėdmenims skirti pratimai dailina formą, padeda atsikratyti riebalų pertekliaus. Sportuojant stiprėja sėdmenyse esantys raumenys ir užpakaliukas įgauna dailesnę formą. Taip pat apatinės kūno srities stiprinimui puikiai tinka važiavimas dviračiu.

  • Tinkama mityba

Norint, kad ant sėdmenų neatsirastų celiulito ar riebalų pertekliaus, būtina subalansuota mityba. Ribokite miltinius patiekalus bei venkite maisto produktų, kuriuose daug cukraus. Vartokite daugiau vaisių, daržovių ir nepamirškite gerti pakankamai skysčių.

  • Kūno priežiūros priemonės/ procedūros

Jei norite padailinti sėdmenų formą, naudokite stangrinamuosius kremus ir šveičiamuosius preparatus. Šių priemonių poveikį itin sustiprina kompleksiškai atliekamos procedūros, tokios kaip limfodrenažinis masažas.

  • Masažai

Dailinant užpakaliuko formą naudingas anticeliulitinis ir vakuuminis masažas. Kai kurių masažų metu naudojami atitinkami aparatai ir kitos priemonės, padedančios panaikinti celiulitą ir koreguojančios sėdmenų formą.

  • Grožio chirurgija

Jei norite greito ir efektyvaus rezultato, pagalvokite apie grožio chirurgijos procedūras. Dažniausiai sėdmenų sričiai atliekamos sėdmenų didinimo implantais arba riebalais operacijos. Pirmuoju atveju daromas pjūvis ir implantas patalpinamas į sėdmenis. Didinant sėdmenis naudojant nuosavus riebalus, pjūvis nedaromas, o riebalai sušvirkščiami injekcijomis. Gali būti naudojami pilvo, kojų ar kitų kūno sričių riebalai. Šis metodas popiuliarus dar ir dėl to, kad padailinama kūno sritis, iš kurios nusiurbiami riebalai.

Štai ir atskleistos dailaus užpakaliuko paslaptys. Tik nuo asmeninio požiūrio, lūkesčių ir individualių savybių priklauso kurį variantą pasirenka moteris.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *