Anglų pamokos pradedantiesiems – investicija į save

anglų pamokos pradedantiesiemsTurbūt teko girdėti frazę „investuoti į save“. Taip kalbama apie įvairius seminarus, knygų skaitymą ir kitą veiklą. Anglų pamokos pradedantiesiems taip pat priklausytų „investavimo į save“ kategorijai. Jeigu nusprendėte, kad 1) atėjo laikas pradėti mokytis užsienio kalbos, 2) jei suradote patrauklius kursus, tai tolesnis procesas primena investavimą. Skiriasi tik investicinė aplinka (ir tema nesisuka apie įmonių akcijas ar kriptovaliutas).

Kaip praleidžiate laiką? Nebūtina ištisai dirbti, nes reikia ir poilsio. Bet visą laiką nekiurksosi ant sofos priešais televizorių. Netgi galima teigti, kad žmogaus prigimtis verčia ką nors veikti. Juk gyvename, ne tik egzistuojame.

Kodėl mokymasis prilygsta investicijai? Apie tai – toliau.

Anglų pamokos pradedantiesiems naudingos vien dėl paties mokymosi fakto. Kodėl? Protinė veikla priverčia pasukti galvą, suteikia entuziazmo. Pasitempiama, norisi pasiekti gerą rezultatą. Taigi, proto krumpliaračiai sukasi geriausiu ritmu, kiekvienas mechanizmas dirba puikiai.

Vis dažniau kalba palyginama su valiuta. T. y. jei mokate kalbą, galite imtis kokios nors veiklos ir už tai gauti atlygį.

Investicijos – ne tik materialios. Ne tik tokios, kurios tiesiogiai virsta didesniais pinigais. Ne tik tokios, kurios reikalauja gilintis į įmonių akcijų subtilybes ir stebėti kitimų prognozes. Investuoti į save – tai išmokti užsienio kalbą ir taip patobulėti, palypėti laipteliu aukščiau.

O jei manote, kad anglų pamokos pradedantiesiems nevertos dėmesio; jei tikite, kad tai užtrunka pernelyg ilgai; jei atrodo, kad mokytis reikėjo anksčiau… Paprasčiausiai pakeiskite šį mąstymą.  Radę gerus kursus žmonės džiaugiasi. Ir praleidžia laiką turiningai. Taip praleistas laikas vėlgi primena investicijas – investuojama į asmeninius gabumus, į įgūdžius, kurie pravers visur.

Privalu paminėti, jog ne tik pradedantiesiems, bet ir visiems kitiems dažniausiai būna verta pasitobulinti – prisiminti vieną kitą užstrigusią frazę, atnaujinti skaitymo įgūdžius ir pan. Tiesa, anglų kalba gana stipriai įsigalėjusi, tad daugelis kone kasdien perskaito bent po keletą angliškų žodžių (pavyzdžiui, socialinių tinklų įrašuose).

Ir dar – jei jus traukia asmeninis tobulėjimas, tai kalbos mokymasis yra tinkama kryptis (ypač atradus pamokas, kuriose nesilaikoma senųjų nuostatų, jog „kalimas“ neva yra visa ko pagrindas).

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *