Automobilių nuoma šventėms

Vasara – švenčių ir išvykų metas, todėl šiuo laikotarpiu ypač populiarėja turizmas, aktyvus poilsis, automobilių nuoma. Tokios paslaugos, kurios reikalingos gražiems prisiminimams sukurti, dažniausiai užsakomos didelių ir įsimintinų švenčių metu. Gal ir Jūs šią vasarą ketinate atšokti savo vestuves ar su trenksmu atšvęsti kitą gražią šventę? Greičiausiai, ir Jums pravers keletas naudingų patarimų, susijusių su automobilių nuoma.

Rinkitės kokybę. Kartais žmonės pažiūri gražias automobilių nuotraukas nuomos punktų puslapiuose ir nedvejodami užsisako, o šventės dieną nusivilia, nes automobilis ne tok, koks nuotraukoje. Labai svarbu, kad rinktumėtės ne gražią išvaizdą, o gerą kokybę. Geriausia – nepatingėti ir užsukti į norimą automobilių nuomos punktą įvertinti, kaip atrodys Jūsų nuomojamas automobilis.

Reikalaukite patogumų. Galima pagalvoti, jog kone pagrindinė šventinė transporto priemonė yra limuzinas. Tačiau iš tiesų nuomos punktuose galite rasti daug kitų proginių dailių ir patogių automobilių. Žinoma, limuzinas taip pat yra puikus pasirinkimas, tačiau jį patartina nuomoti tuomet, kai su juo važiuos nedidelis skaičius žmonių. Jei švenčiate vestuves ar krikštynas ir ketinate neilgai pasivažinėti mieste bei pasilinksminti iki 10 žmonių kompanijoje – limuzinas kaip tik Jums. Tačiau jei Jūsų gerokai per dvidešimt – kodėl nesirinkus nedidelio autobusiuko be stogo arba aklinais langai ir šėlti ten patogiai ir linksmai?

Atminkite atsakomybę. Labai svarbus klausimas, kalbant apie nuomojamus automobilius, kas bus atsakingas, jei nutiktų kažkas neplanuoto. Nepamirškite prieš nuomodami automobilį, patikrinti jo techninių duomenų, įsitikinti, jog jis atitinka techninius reikalavimus, yra draustas ir saugus. Nepalikite šios atsakomybės ant įmonės pečių, nes įvykus neplanuotai situacijai galite smarkiai nukentėti.

– Taupykite pinigus. Didelės šventės dažniausiai nesuplanuojamos per savaitę ar kelias. Tikėtina, jog apie tai, kad Jums bus reikalinga automobilių nuoma žinosite gerokai iš anksto. Nepatingėkite ir užsisakykite automobilį iš anksto ir taip galėsite ramiai laukti savo šventės. Automobilių rezervacija iš anksto kai kuriuose nuomos punktuose yra pigesnė nei paskutinę dieną.

Nerizikuokite. Kartais žmonės nuomoja automobilius ir pasirenka patys būti automobilių vairuotojais. Taip, tiesa, kad vairuotojas prie nuomojamo automobilio šiek tiek kainuos. Tačiau atminkite, jog mažai tikimybės, kad visiems draugams švenčiant, Jūs nenorėsite atsipalaiduoti ir linksmintis. Geriau apie tai pagalvoti iš anksto ir nuomoti automobilį su vairuotoju, nei rizikuoti savo ir artimų žmonių sveikata sėdant išgėrus už vairo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *