Baidarių nuomotojai: nuomojame baidares kiekvieno plaukiko poreikiams

baidares

Galvojate išsinuomoti baidarę ir smagiai praleisti laiką? Puiku! Nuomojame baidares kiekvieno plaukiko poreikiams. Svarbiausia – nuspręsti, ko tikitės iš plaukimo, t. y. norite išbandyti savo jėgas ar tiesiog norite gerai praleisti laiką su šeima? Kiekvieno poreikiai skirtingi, todėl siūlome ir skirtingus plaukimo maršrutus.

Aktyviems turistams

Jei mėgstate aktyvų laisvalaikio būdą, nebijote iššūkių ir fizinio darbo, siūlome rinktis sudėtingesnius plaukimo maršrutus, kurie pareikalaus aktyvaus irklavimo. Vienas optimaliausių sprendimų – vingiuotos ir sraunios upės, kurios žada daug netikėtumų: išgriuvę medžiai, akmenys, šakos, staigūs posūkiai, praplatėjimai ir susiaurėjimai – visa tai neleis atsipalaiduoti, reikalaus daug energijos ir greito sprendimų priėmimo, tuo pačiu dovanos nepamirštamų įspūdžių ir užtikrins smagiai praleistą laiką.

Ramiems poilsiautojams

Jei vertinate ramų poilsį gamtoje ir nenorite aktyviai irkluoti, siūlome rinktis tiesesnę upę, kuri nevargins, leisdama mėgautis jaukiu laisvalaikiu su draugais ar šeimos nariais. Šiuo atveju rekomenduojame rinktis neilgą (kelių valandų) plaukimą, kurio metu galėsite stebėti aplinką ir irkluoti link stovyklavietės. Tiesa, net ir ramūs plaukimai neatsiejami nuo tam tikrų iššūkių, t. y. plaukimo metu gali tekti įveikti tam tikras kliūtis. Kad būtumėte tikri dėl to, kas jūsų laukia kelyje, iš anksto pasikalbėkite su baidarių nuomotojais, kokį maršrutą turėtumėte rinktis.

Gamtos mylėtojams

Plaukimai baidarėmis neatsiejami nuo gamtos stebėjimo, todėl tai puiki pramoga žmonėms, norintiems iš naujo susipažinti su nepaprasta Lietuvos gamta ir atrasti jos grožį. Pasikalbėkite su baidarių nuomotojais dėl vaizdingiausio maršruto, kurį jie gali pasiūlyti, pvz., plaukimas baidarėmis Dzūkijoje neatsiejamas nuo Dzūkijos nacionalinio parko pažinimo, gamtos paminklų (pvz., „Ūlos akies“ šaltinio) aplankymo.

Ekstremalių pojūčių mėgėjams

Jei nebijote iššūkių ir save vadinate ekstremalu, siūlome rinktis itin sudėtingus ir ilgus plaukimo maršrutus, kurie pareikalaus daug ištvermės ir fizinio pasiruošimo. Vienas optimaliausių sprendimų – rinktis kelių dienų maršrutus su įvairiomis kliūtimis: nuvirtusiais medžiais, sunkiai praplaukiamomis seklumomis, po vandeniu besislepiančiais akmenimis ir t. t. Verta pagalvoti ir apie netradicinį sprendimą, pvz., plaukimą šaltuoju metu laiku, kuomet keičiasi vandens lygis, upė dalimis užšąla, tenka kovoti su speigu, šaltu vėju, sniegu ar lietumi.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *