Baldai biurui: kaip išsirinkti?

Įrenginėjant biurą, labai svarbu pasirinkti tinkamai: juk baldai ne tik atspindės jūsų stilių bei įmonės koncepciją, bet ir taps kasdiene, neatsiejama darbuotojų gyvenimo dalimi. Į kokius kriterijus būtina atsižvelgti renkantis baldus biurui?

 baldai biurui

Dydis. Baldai privalo tarnauti darbuotojams, todėl pasistenkite išnaudoti visą erdvę. Jei patalpos didelės, tai neturėtų sukelti jokių papildomų rūpesčių, tačiau kuriant dizainą mažesniems kabinetams, reikia rinktis protingai: pavyzdžiui, stalo apačioje įrenkite daugiau stalčių ir lentynėlių, pirkite kėdes, kurios yra kompaktiškesnės, stiklinėmis sienomis bei dideliais langais vizualiai didinkite erdvę.

Kaina. Kad ir kaip norėtųsi sutaupyti, tai investicija į ateitį: kokybiški baldai tarnaus ilgiau ir sudarys geresnį įmonės įvaizdį, todėl rinkitės patikimus, tvirtumą ir ilgaamžiškumą užtikrinančius gaminius.

Dizainas. Klasikiniai neutralių spalvų baldai – atgyvena. Pasistenkite į biurą įkvėpti gyvybės, modernumą derinti su žaismingumu. Tai parodytų, kad esate kūrybinga komanda, o darbuotojai tikrai mėgausis jaukia ir nuotaikinga aplinka.

Patogumas. Tai viena svarbiausių savybių. Kadangi sėdimas darbas – tikras iššūkis stuburui, biuro baldai turi būti pritaikyti taisyklingai laikysenai ir kuo mažiau apkrauti darbuotoją. Pirkite ergonomiškas ir patikimas kėdes, įsigykite pakeliamus stalus, pasirūpinkite, kad kompiuterių aukštis bus tinkamoje vietoje. Juk nenorite komandos narių prarasti tik dėl to, jog nepakankamai rūpinotės jų gerove?

Funkcionalumas. Biuras – tai aplinka, kurioje visi baldai privalo turėti paskirtį ir būti sustyguoti. Pavyzdžiui, spausdintuvas gali būti montuojamas po stalu, o įvairūs laidai paslėpti nedidelėse spintelėse ar dėžutėse. Kad ant stalo vyrautų kuo mažiau netvarkos, kiekvienam darbuotojui parūpinkite po šiukšliadėžę ir pasistenkite, kad baldai, skirti bendram naudojimui (maisto produktams, daiktams susidėti), būtų kuo mažiau matomi vos įėjus pro duris arba dar geriau – atskirti siena.

Detalės. Keletas mielų detalių tikrai nepamaišys. Galite pakabinti įdomių paveikslų, lentynėles, ant kurių sudėsite įvairius apdovanojimus bei kartu darytas darbuotojų nuotraukas. Tai pagyvins jūsų interjerą.

Poilsio zona. Jei tikrai mylite savo darbuotojus, nepamirškite jų ir įrenkite poilsio zoną. Tam tiks neformalūs baldai, įvairios pramogos, pavyzdžiui, minkšti sėdmaišiai, įranga, skirta kompiuteriniams žaidimams, stalo futbolas ir pan.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *