Vasaros pobūviai Trakuose: gamta ir draugiški kaimynai

trakaiVasara ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje šalių – švenčių ir linksmybių metas. Ne retai tautiečiai svarbiausias gyvenimo šventes rengia būtent šiltuoju metų sezonu, kai galima pasimėgauti puikiu oru, o dėl to ir dar pakilesne nuotaika. Dažniausiai tokios šventės kaip vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ar jubiliejai vasarą organizuojami kurortuose ir gražiose Lietuvos vietovėse, kuriose ne tik jauku leisti laiką, bet ir galima įsiamžinti dailiame fone. Todėl ne retai vasarą organizuojami pobūviai Trakuose. Šis kurortinis miestas ne tik lietuvius, bet ir svečius iš užsienio traukia savo istorija, gamta ir draugiškais gyventojais.

Prisilietimas prie istorijos

Labiausiai lankoma vieta Trakuose – Trakų pilis viduryje Galvės ežero. Tai ne tik įspūdingas ir išskirtinis statinys, bet ir mūsų šalies istorijos pėdsakas. Švenčiant įvairias šventes Trakuose visuomet apsilankoma šioje lankytinoje vietoje įsiamžinti. Puikios nuotraukos ežero fone, prie pilies sienų palieka įsimintinus prisiminimų pėdsakus nuotraukų albumuose. Čia galima surengti ne tik žaismingą fotosesiją gamtoje, bet ir kiek senovinę fotosesiją pilies teritorijoje.

O pavažiavę kiek toliau, galite apsilankyti įspūdingą Užutrakio dvarą. Čia dažnai atklysta krikštynas ir vestuves švenčiantys žmonės. Įspūdingi pobūviai Trakuose neapsieina be šio dvaro aplankymo. Didingas balto mūro pastatas su didžiule oranžerija ir spalvingu sodu – puiki vieta ne tik nuotraukoms, bet ir jaukiai iškylai bei trumpam poilsiui tarp dienos pramogų.

Lepina vandens pramogos

Labai dažnai švenčių dalyviai patraukia į Trakus ir todėl, jog čia yra platus pasirinkimas įvairių pramogų. Apsilankius Trakuose turbūt būtų nuodėmė nepaplaukioti laivu ar jachta. Tai ne tik puikus laiko praleidimas, bet ir žaisminga vakarėlio detalė. Kai švenčiami mergvakarių ar bernvakarių pobūviai Trakuose, pasiplaukiojimas tampa populiariausia pramoga. Plaukiojant ežere galima ne tik pasimėgauti įspūdingais vaizdais, atsigaivinti, bet ir surengti žaidimų, linksmų atrakcijų. Argi gali būti kas smagiau, už pasiplaukiojimą vandenyje šviečiant saulutei? Ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir įdegsite bei pamatysite Trakus iš kitos jų pusės. Galvės ežere yra kelios salos, kuriose galėsite išlipti ir susipažinti su dar nematytomis Trakų teritorijomis.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *