„Bazinės“ namų interjero prekės svajonių miegamojo kūrimui

namų interjero prekėsPrieš įžengdami į miegamąjį, padėkite į šalį nebaigtus darbus, pamirškite neklaužadas vaikus ir išdykėlį šunį. Tai – patalpa, kuri turėtų būti jūsų (aišku, ir antrosios pusės) namų tvirtove – vieta, suteikianti galimybę atsipalaiduoti ir įkvėpti jėgų naujai dienai. Taikliai parinktos namų interjero prekės didžiąja dalimi lemia tai, jog minėtas teiginys taikliai atspindės jūsų savijautą, o neliks vien tuščiu svaičiojimu.

Norint sukurti estetiškai patrauklų bei harmoningą miegamojo stilių, namų interjero prekės turėtų būti įsigyjamosgerai apgalvojus kiekvieną smulkmeną Priešingu atveju net ir išleista solidi pinigų suma negarantuoja pageidaujamo skoningo rezultato – vietoj to gali būti gaunamas…pigus kičas. Pagrindinė taisyklė – orientacija į tam tikros temos išpildymą.

Toliau aptariamos namų interjero prekės neatsiejamos nuo jaukaus bei stilingo miegamojo įrengimo. Aišku, neturėtumėte savęs varžyti tam tikrais apribojimais – rinkitės ir tarpusavyje derinkite tik tas detales, kurios gali padėti išpildyti jūsų turimą interjero idėją.

Veidrodis

Veidrodis rekomenduojamas patalpoms, kurias pageidaujama vizualiai padidinti. Tiesa, sutinkama  nuomonių, jog šio daikto ne tik miegamajame, bet ir apskritai namuose turėti nepatartina.  Tad minėtą detalę turėtų rinktis tik tie, kurie nėra prietaringi, priešingu atveju buvimas miegamajame atneš ne ramybę, tačiau baimę ir kitas blogas emocijas.

Pagalvėlės

Viena ar kelios dekoratyvinės pagalvėlės, priderintos prie lovos užtiesalų, sienų apdailos ar, priešingai, “iškrentančios” iš konteksto ir tampančios patalpos akcentu – būtinas elementas. Tiesa, šių padauginti nederėtų, priešingu atveju laukia ilgas ir nuobodus kelias bandant “atsikasti” patalus nakties miegui.

Sėdėjimo vieta

Jei miegamajame būnate ilgiau nei užtenka įlipti į lovą, išsimiegoti ir išlipti iš jos, tai pufas, sėdmaišis ar kitas sėdėjimo baldais jums bus naudingas ne tik estetiškai, bet ir praktiškai: čia, patogiai sėdėdami, skaitysite knygą ar mėgausitės puodeliu rytinės kavos. Negana to, šiuolaikinių interjero sprendimų dėka, sėdimieji baldai gali atlikti ir kitą funkciją, pavyzdžiui, siūlomi pufai, tarnaujantys ne tik kaip minkšta taburetė, bet ir batų ar žurnalų lentyna.

Nuotraukos, paveikslai

Artimųjų nuotraukų miegamajame laikyti nepatartina: negi norite, jog mintys apie vieną ar kitą asmenį blaškytų jūsų poilsį? Tačiau drąsiai rinkitės abstrakčias menines fotografijas ar paveikslus, į kuriuos žiūrėdami nusiraminate ir pajuntate užplūstančią ramybę.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *