Dėl ko ant galvos mažėja plaukų ir kaip gali Jums padėti ampulės nuo plaukų slinkimo

kosmetika

Metams bėgant patys greitai pastebime ne tik kaip silpsta sveikata, mažėja energija, mūsų poreikiai – taip pat. Silpnėjimas juntamas ne tik sveikatos aspektu, bet ir konkretesniais jos požymiais. Vienas akivaizdžiausių komponentų – oda ir plaukai. Visą kūną dengiantis žmogaus kūno paviršiaus dangalas laikui nenumaldomai senkant glemba ir tokiu būdu prarandamas jos elastingumas. Atsiranda raukšlės. Tuo tarpu plaukai irgi tikrai nebeturiu tendencijos stiprėti bei storėti. Senstant jie dažniausiai retėja. Jų kiekis mažėja ir tai yra vadinama plaukų slinkimu. Nors šiai bėdai yra ir išrastos ampulės nuo plaukų slinkimo, bet tikrai dar tik nedidelė dalis žmonių jas yra atradę ir gali pasinaudoti jų teikiamais privalumais.

Reikia pripažinti ir tai, kad su plaukų retėjimu susiduriama ne tik dėl senėjimo. Slinkimui įtakos gali turėti tiek netinkama mityba, tiek tam tikros ligos, kartais šiam procesui įtakos esti net ir netinkamos plaukų priežiūros bei formavimo priemonės. Tad visada atidžiai rinkitės ne tik kuo plauti plaukus, juos lepinti, bet ir kaip dažnai bei kokiu intensyvumu juos džiovinate, garbanojate arba priešingai – tiesinate, galbūt dažnai darotės įtemptas šukuosenas ir pan. Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, labiausiai plaukų slinkimui įtakos turi mūsų bendra organizmo savijauta, streso lygis, hormonų svyravimai, fizinis išsekimas, netgi psichologiniai bei psichikos sutrikimai arba itin griežta dieta, mikroelementų stoka. Kai kurie žmonės taip pat pastebi, kad ir skirtingais metų laikais plaukai atrodo bei jaučiasi skirtingai. Pereinamaisiais metų mėnesiai, t.y. pavasarį bei rudenį, daugelis žmonių skundžiasi, kad plaukai slenka intensyviau. Kartais netgi prireikia ir priemonių nuo pleiskanų, nes joms atsirasti irgi dažnai įtakos turi panašūs aprašyti simptomai.

Taigi jeigu visais įmanomais būdais sumažinsite savo gyvenime plaukų slinkimo priežastis, tai plaukus beliks sustiprinti tik tam skirtomis priemonėms. Intensyvaus poveikio ampulės nuo plaukų slinkimo stiprina plonus bei dėl įvairių priežasčių pažeistus plaukus ir skatina naujų plaukų augimą. Gerai, kad tokios išrastos efektyvios priemonės tinkamos naudoti visų tipų galvos odai. Priemonių, galinčių kovoti su plaukų slinkimu yra, tik tereikia jas įsigyti, o tai galite padaryti ir internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *