Didžiausios kliūtys norint kurti verslą Italijoje

skrydžiai į ItalijąJeigu skrydžiai į Italiją jums jau tapo kasdienybe ir svajojate šioje šalyje apsigyventi, tuomet turėtumėte susimąstyti ir apie tai, kaip čia gyvendami gausite pajamas. Viena yra dirbti nuotoliniu būdu iš įmonės Lietuvoje, tačiau juk Italijoje kai kuriose srityse mokama daug daugiau nei tėvynėje. Taip pat kitaip jausitės Italijoje dirbdami paslaugų ir aptarnavimo sektoriuje, restoranuose, parduotuvėse. Bet štai daugiausiai iššūkių sukelia tiems emigrantams, kurie Italijoje nori pradėti savo verslą.

Štai dažniausiai pasitaikančios kliūtys, pakišančios koją tiems, kurie nori kurti savo verslą Italijoje.

  • Verslo įsteigimas. Jau nuo pirmųjų procedūrų, kurios privalomos steigiant ir registruojant verslą Italijoje kai kuriems gali trūkti nervai. Pirmiausiai reikalaujama jau turėti banke ketvirtadalį visų verslui reikalingų lėšų, taip pat ne vieną leidimą iš valdžios.
  • Jeigu jūsų verslui reikės statyti naujas patalpas, gauti statybų leidimui teks laukti 135 dienas, o po to dar 30 dienų prieš pradedant statybas.
  • Tas pats galioja su elektros pravedimu į naujas patalpas. Elektros tinkai taip pat užtrunka apie tris mėnesius, kol atveda elektrą iki reikalingos vietovės.
  • Kaip ir visuose versluose, taip ir Italijoje steigiamame versle nelengva rasti rėmėjų, investuotojų ar gauti paprasčiausią kreditą. Pagal lengvumo gauti kreditą reitingus Italija nusileido šešiomis vietomis žemiau per pastaruosius kelis metus, ir šiandien pasaulyje užima tik 46 vietą pagal finansavimo galimybes.
  • Mokesčiai. Italijoje vyrauja labai sudėtinga mokesčių mokėjimo sistema. Įmonių reikalaujama sumokėti 15 skirtingų įmokų per metus, o tai užima net 269 valandas, o dar blogiau – kad mokesčiai yra gana nemaži.
  • Italų kultūros ypatumai. Kaip žinia, kiekvienoje šalyje palankiau žiūrima į savo tautybės verslo partnerius, todėl pasistenkite užmegzti kuo daugiau pažinčių su italais ir jums tikrai pasiseks.

Planuojate įsigyti lėktuvų bilietus į tradicijas vertinančią Italiją? Pigūs skrydžiai į Milaną, yra puikus sprendimas taupantiems bei norintiems pamatyti daugiau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *