Randų šalinimas namų sąlygomis

randų šalinimas namų sąlygomisKol vieniems randai yra tikra gyvenimo tragedija, tuo tarpu visiškai nepergyvena net ir tuomet, kai didelis randas puošia matomą kūno vietą. Visgi, įmanomas randų šalinimas namų sąlygomis. Kadangi tai pigūs ir paprasti būdai – visai naudinga juos išbandyti net ir tokiu atveju, jeigu randų turėjimas Jums nėra didelė problema. Paprasčiausiai išnaikinti visiškai nepavyks, tačiau jeigu bent kiek sumažinsite ryškumą – tai jau yra labai gerai.

  • Kokosų aliejus – viena efektingiausių priemonių, kuri padeda išgydyti odą. Ne tik dėlto, kad ant jos gali būti randų, tačiau šis aliejus apskritai labai naudingas odai ir padeda jai kur kas geriau atrodyti. Šis aliejus taip pat lėtina odos generacijos procesus, taigi ilgesnį laiko tarpą atrodysite puikiai.
  • Morkų sultys dar viena priemonė, kuri naudinga ne visam organizmui, tačiau taip pat ir randų naikinimui. Ši daržovė yra kupina antioksidantų, taigi padeda greitai atstatyti esamą odos situaciją.
  • Jūros druska naudojama ne tik tam, kad asmuo gulėdamas vonioje kur kas geriau pasijaustų, tačiau ir todėl, kad ji padeda naikinti randus ant Jūsų kūno. Paprasčiausiai su druska trinkite problematines vietas ir jos bent jau minimaliai tikrai nebebus tokios ryškios. Akivaizdu, kad randų šalinimas namų sąlygomis yra gana pigus pasirinkimas. Juolab, naikinant randus gausite ir kur kas daugiau naudos.
  • Alavijas – puiki priemonė, kuri gali padėti kovoti su rando nelygumais. Jis puikiai tinka ne tik spuoguotai odai, tačiau ir tokiai, kuri yra „puošta“ randais. Šviežiai spaustas sultis užpilkite ant rando. Palaikykite 5 minutes ir nuvalykite. Kartokite šį procesą kasdien kol pamatysite, kad randai tapo kur kas mažesni ir ne tokie ryškūs.
  • Galiausiai, E vitaminas, kuris pagerina pačios odos struktūrą. Kadangi gerinama visa oda tuo pačiu ir randai po truputį mažėja, yra ne tokie ryškūs. Galima tiek gerti specializuotus vitaminus, tiek vartoti maisto produktus, kur yra šios medžiagos.

Jeigu turite randų, kurie Jums sukelia didelį diskomfortą – rekomenduojame pabandyti aukščiau mūsų paminėtus patarimus ir paprasčiausiai bent jau kiek sumažinti rando ryškumą. Randų šalinimas namų slygomis – greitas ir paprastas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *