Edita Vilkevičiūte, ¿Cómo estás?

Edita VilkevičiūtėNuolatos sekame mūsų geriausio modelio Editos Vilkevičiūtės darbus ir pasiekimus. Šį kartą turime gerų žinių iš saulėtosios Ispanijos.

¿Cómo estás? – Kaip sekasi? – Editos klausiame iš apniukusios Lietuvos. Dabar Edita Ispanijoje yra gana neblogai žinoma ne tik dėl savo praeities darbų su Roberto Cavalli, Bulgari, Calvin Klein,  ir kitais mados korifėjais, bet ir dėl naujausių reklamų.

Edita Vilkevičiūtė dabar pristato vieno iš didžiausių Ispanijos internetinių prekybos centrų „El Corte Ingles“ (Anglų kiemas). Ji pristato moteriškų rūbų pavasario kolekciją, nors pats prekybos centras prekiauja gana įvairiomis prekėmis – nuo rūbų iki elektronikos. Apie Editos pasiekimus rašo Delfi.lt.

Edita Vilkevičiūtė nusifilmavo minėto prekybos tinklo reklaminiame klipe. Jame žaismingos nuotaikos moteris eina pasivaikščioti vilkėdama įvairiais rūbais ir lydima keistų itin žaismingų kamuolių. Editos nuotraukos taip pat puikuojasi ir prekių kataloge bei spaudos reklamose.

Edita Vilkevičiūtė savo modelio karjerą pradėjo būdama 16 metų Italijoje. Ji iš karto pradėjo dirbti su užsienio modelių agentūromis. Dabar jai yra 26 metai, jos pasiekimai tikrai įspūdingi. Pagal Models.com top modelių reitingą, Edita užima 23 vietą. Tai labai aukštas pasiekimas, kurio nepavyksta pakartoti nė vienai iš lietuvių modelių.

Edita yra kilusi iš Kauno. Žinoma tapo tada, kai buvo pakviesta prisijungti prie Victoria‘s Secret „angelų“. Į šį pasaulinio garso mados šou patenka tik geriausi pasaulio modeliai, pelnė tarptautinį pripažinimą. Tai vienas iš didžiausių Editos karjeros žingsnių ir įvertinimų.

Edita VilkevičiūtėEdita Vilkevičiūtė dalyvauja mados šou visame pasaulyje, tačiau pastaruoju metu jos veikla labiau pastebima nuo žurnalų viršelių ir originalių reklamų. Su ja dirba žymiausi pasaulio dizaineriai, ne kartą apie ją gerai atsiliepia, taip dar kartą įrodydami visiems, kad lietuvaite yra itin talentinga ir profesionalus modelis. Edita nevengia nusimesti rūbus, tačiau jos erotinės fotosesijos yra subtilios ir itin estetiškos (ji nėra „glamour“ modelis!).

Edita gyvena Paryžiuje, mados sostinėje, kur mezgami kontaktai ir sudaromi didžiausi mados industrijos sandoriai. Į Lietuvą grįžta retai, tačiau toks jau modelio darbas.

Svajojate apie modelio darbą? Vyksta ne viena modelių atranka, tad sudalyvaukite, išbandykite save.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *