Idėjos laisvoms vasaros dienoms

palapinė

Daugelio mėgstamiausiu sezonu norisi nuveikti tikrai daugiau nei tiesiog būti namuose. Vieni pasirenka keliones po pasaulį, aplanko kitas šalis, pasimaudo Raudonojoje jūroje ar tiesiog praleidžia dienas poilsiaudami prie viešbučio baseinų. Pakeliauti vasara tikrai malonu, ypač tiems, kuriems kelionės nekelia jokio vargo, o saulės spinduliai tik suteikia daugiau energijos. Vasaromis dažnai aplankomas Egiptas, Turkija, Graikija ir daugelis kitų šalių. Tačiau tikrai ne visi nusprendžia savo laisvadienius paskirti kelionėms, kai kurie svajoja apie poilsį ir pramogas Lietuvoje. Taigi, jei negalvojate išvyksti atostogauti iš šalies, tuomet verta žinoti ką galima nuveikti šiltuoju sezonu Lietuvoje. Daugelis vasariškų pramogų būna susijusios su vandeniu, todėl nieko keisto, kad pastebėsite labai daug pasiūlymų, į kuriuos įeis ir kateriai ar pasiplaukiojimai baidarėmis.

Vandens pramogų išties labai daug, jei nevilioja kateriai, visuomet gali pradžiuginti vandens parkai, kuriuose puikiai laiką praleisti gali ir visa šeima. Taip pat išsinuomoti galima vandens dviračius, irklentes, vandens motociklus, vandens skraidyklę. Vasaros metu veikia daugelis pramogų, kurios nebūtinai pasiekiamos žiemą, tad išmėginti gali norėtis viską. Žinoma, jei daugelis pramogų jau išbandyta ir niekas nesukelia labai didelio įspūdžio, verta pagalvoti apie stovyklavimą ar nuvykimą iki jūros. Vykstant prie vandens telkinio, pravers kateriai, valtys ar kitos priemonės, kurias, galbūt, turite. Visada smagu paįvairinti laisvalaikį, jei tik yra tokia galimybė. Platus katerių asortimentas čia: https://www.garantboats.eu/.

Pats smagiausias stovyklavimas daugeliui yra su palapinėmis, kai vykstama prie ežero ar upės. Taip galima atsiriboti nuo didelių žmonių kiekių, kurių dažniausiai būna prie jūros ir lengvai prieinamuose paplūdimiuose. Nors palapinės gali žavėti ne kiekvieną, nes tai ne visiems patogu, tačiau atsiranda vis daugiau entuziastų, kuriems smagus laiko praleidimas prie laužo, vandens su gera kompanija tikrai suteikia daug džiaugsmo. Čia taip pat galima su savimi atsivežti visą turimą įrangą, kurią galima panaudoti vandenyje. Pradžiugins ir sūpynių įsirengimas, kuriomis galima bus šokinėti į vandenį, taip pat pagalvokite apie hamako panaudojimą – taip pagerinsite atostogų prie ežerų leidimą kelis kartus. Žinoma, didžiausia dilema būna ta, kad nežinoma į kokias Lietuvos vietas prie ežerų galima vykti, tačiau tikrai galima rasti daug informacijos internete apie vertus dėmesio vandens telkinius.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *