Sportinio katerio nuoma – puiki pramoga laisvalaikiui

kateris

Panašu, kad karantinas smarkiai pakoregavo mūsų gyvenimą, todėl žmonės turės keisti savo laisvalaikį, atostogų planus. Atliktos apklausos nurodo, kad daugiau nei 70 % gyventojų planuoja atostogauti Lietuvoje. Tai reiškia, kad žmonės ieškos ne tik įvairių vietų, kurias galima aplankyti, bet ir pramogų, kurios leis laisvalaikį praleisti turiningai, išbandyti kažką naujo. Vienas variantų, ką galite nuveikti atšilus orams – sportinio katerio nuoma. Ką veikti su tokia transporto priemone ir kaip ją galima išnaudoti?

Pirmas ir pagrindinis dalykas, kuriam yra skirta sportinio katerio nuoma – vandens sportas. Jis reikalingas, jei užsiimate banglenčių ar vandenlenčių sportu, su šiais kateriais taip pat galimos ir tokios pramogos kaip čiuožimas ant vandens pripučiamu ratu. Plačiau apie kiekvieną pramogą.

  • Banglenčių sportas. Lietuvoje daug vandens telkinių su bangomis neturime, todėl daugiausia šio sporto aistruolių buriuojasi pajūryje, o juos riboja orai ir sezonas. Tačiau yra išeitis, kuri padeda ant banglentės praktikuotis ar šio sporto linksmybes patirti nebūtinai jūroje. Tai sportinio katerio nuoma, kuri leidžia čiuožti banglente ant katerio sukeltos bangos. Tik turėkite omenyje, kad čia turi būti naudojami specialiai tam sukurti sportiniai kateriai. Jų dugno forma turi būti pritaikyta taip, kad sukeltų reikiamo ilgio ir statumo bangas.
  • Vandenlentės. Vandenlenčių sportas yra viena populiariausių šiltojo sezono pramogų Lietuvoje. Tai lėmė tai, jog šalyje yra gausybė vandens telkinių, o šis sportas nereikalauja specialių įgūdžių ar pasiruošimo. Nors didžioji dalis žmonių vandenlentes išbando wake parkuose, kur jas tempia lynai ir speciali įranga, jas taip pat gali tempti ir kateris.
  • Čiuožimas pripučiamu ratu. Tai unikali pramoga, skirta mėgstantiems greitį ir ekstremalesnius potyrius. Specialaus sportinio katerio arba vandens motociklo tempiamas pripučiamas ratas leidžia išbandyti čiuožimą bangomis ir pasitikrinti, kiek ilgai žmogus gali išsilaikyti nepaleidęs pripučiamo rato. Šaunu tai, kad čiuožti su tokiu ratu gali ir mažieji, ir suaugusieji, o jūs jus tempiančiam personalui galite nurodyti, kokio ekstremalumo lygio norite. Prieš pramogą kiekvienam čiuožiančiam suteikiama visa reikalinga įranga ir pravedamas instruktažas, kuris garantuoja saugumą šios veiklos metu.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *